Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy felnőtt nő...

Hogy lehet egy felnőtt nő ennyire üres? (Youtube videó)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=qSGv6URvmr0

Hogyan lehetséges, hogy valakinek ennyire átlagos ízlése, ennyire átlagos hobbijai, meg átlagos mindene (is) legyen?



2020. dec. 11. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Én nem mondanám üresnek. Miért mit kéne hogy akarjon? Szegény lány.
2020. dec. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint, miért szegény?
2020. dec. 11. 01:28
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nincs uresebb annal, mint ures embereket nezegetni, igy nem teszem. Annyi jo es erdekes dolog van.
2020. dec. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Uhh, simán lehet. A YouTube alkotók 90%-át, az Instagram felhasználók 98%-át ők adják szerintem. 😀
2020. dec. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy ennyire üres?

Mitől lenne az?

Az átlagosságot sem értem.Atomfizikával kellene foglalkoznia vagy mivel?

2020. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Mi a baj az átlagossággal? A legtöbb ember átlagos. Valószínűleg te is.
2020. dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos hobbi a pszichológia? :D Hát, öhm... Oké.

Ez most csak egy promó kérdés?

2020. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nem atomfizikával, hanem mondjuk bármivel, aminek valós társadalmi haszna van.

Hát, lányka körbeutazta 18 évesen Európát, apuci pénzéből. Átlagos hobbi a pszichológia, igen. Rohadt sok ember néz Almási Kittit, meg egyéb celeb, bölcsész pszichológust...

Mit promózna a kérdés? Én ezen a dolgon tökre felhúztam magam, meg miután megmutattam a barátnőmnek, ő is triggerelődött, hogy van 4 csávó és mindegyik milyen érdekesnek találja ezt a lányt, szinte kizárólag azért, mert meg lehet dugni...

2020. dec. 11. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Miért, szerinted mit kéne érdekesnek találni?

Vicces, hogy először az volt a baj, hogy átlagos a hobbi, most meg már az, hogy a hobbinak legyen társadalmi haszna. Hát, egyik sem kikötés az ember hobbijánál és általában társkeresésnél sem azt szokta nézni a többség, hogy a másik hobbija mennyire érdekes a társadalomnak vagy mennyi haszna van a társadalomra.

Biztos érdekesebb életed van, ha egy random, ismeretleneket felvonultató műsoron kiakadsz és munkát ölsz bele ezzel kapcsolatban egy kérdés kiírására.

2020. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!