Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék hogy ne frusztrál...

Mit tehetnék hogy ne frusztráljon ennyire a politika mocskossága?

Figyelt kérdés
A csapból is ez folyik, és meg mondom őszintén hogy érdekel, hogy mikor mi történik az országban meg a világban. A politikai döntések bele másznak a mindennapjainkba, hogy ne foglalkozzon így vele az ember, és mikor szembesülök azzal hogy micsoda egy mocskos, gerinctelen, hazudozó betyár világ ez ami a magyar politikában van, akkor valahogy rossz érzésekkel tölt el. Sokszor arra gondolok bár csak egy másik országban élnék, hogy még csak ennyi közösséget se keljen vállalnom ezzel a fertővel ami itthon megy, de nyilván nem ez a megoldás. Hogy kezelhetném ezt a dolgot úgy hogy ne legyen rám ekkora befolyással?
2020. dec. 11. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nézz pozitiv hireket.
2020. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Tudom nem könnyű kizárni, ha hatással van az életedre, de el kell fogadni. A politika mindenhol mocskos, nem csak itthon. A politikusok mindenhol lopnak, csalnak és olykor hazudnak, csak, hogy hatalmon maradjanak.
2020. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

@14:54


Jó, csak ezt könnyebb benyelni egy olyan helyen, ahol az ember meg tud élni munkából, fizetésből, miközben itt kegyetlenül sok adót befizetek az államnak, azért hogy abból a pénzből a pofámba röhögjenek.

2020. dec. 11. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak simán elhatárolódom tőle, ezt tudom javasolni neked is. Híreket nem hallgatok, ha véletlen ilyesmibe futok, azonnal eltekerem vagy tovább lépek, ha valaki meg erről akar beszélni, akkor leállítom. Nem vagyok hajlandó idegelni magam ezért.
2020. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az angol mellett elkezdtem németet is tanulni, és azóta nagyon nyugodta vagyok, mert akármikor ki tudnék menni külföldre (Ausztria, Németország) végleg, ha akarok.
2020. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is leszarom, és nagyon jól működik. Nincs tiszta politika egyébként, csak fokozatok vannak. Az is elképesztő egyébként, ami évek, évtizedek óta az USA-ban megy.
2020. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!