Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rettegnek a nők, hogy egyre...

Rettegnek a nők, hogy egyre több férfi jön rá, hogy a nők képtelenek szeretni a férfit?

Figyelt kérdés
A hipergámia tombolása közepette a férfiak ébredésével kapcsolatban rettegést éreznek a nők, mert az összes hazugságuk és szeretetre képtelenségük, lelki sivárságuk egyetemes tudássá, a common sense részévé válik?

2020. dec. 12. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk imádom a barátomat, szóval nem értem, hogy miről beszélsz. Mondjuk ha így viszonyulsz a nőkhöz nem csodálom, hogy senki sem nyitja ki feléd a szívét.
2020. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Pontosan mit is imádsz benne?
2020. dec. 12. 15:51
 3/66 anonim ***** válasza:
98%
ki bántott? Én nem rettegek, de nem is igaz rám amit írtál, szóval nincs is miért.
2020. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
96%

#2:

A szenvedélyét, legyen az a hobbijai iránt, az élet örömei felé vagy felém.

A kis szokásait, amiket ő észre se vesz, mégis nélkülük nem lenne teljes.

Az érzelemvilágát, hogy nyílt a romantikára és az őszinte érzelemkinyilvánításokra.

A humorát, hogy mindenben lát valami mosolyogtatót és szereti, ha boldog körülötte az emberek.

A kalandvágyát, hogy többet lásson a világból és új élményeket élhessen át.

Az emberségét, amivel másokhoz fordul és hogy mennyire eleme, hogy jó ember legyen.


Sok más van még, de gondolom nem olvasnál erről egy hat oldalas elemzést. Egyszerűen szerelmes vagyok belé és hálás vagyok, amiért egymásra találtunk.

2020. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
#4 jól érzem, hogy nagyon fiatalok vagytok még?
2020. dec. 12. 15:57
 6/66 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ő 29 éves, én pedig 28. Novemberben volt a nyolc éves évfordulónk.

2020. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Szerintem erősen kisebbség vagytok ezzel :D
2020. dec. 12. 16:07
 8/66 anonim ***** válasza:
98%
Te vagy valami drogot használsz, hogy ilyen hülyeséget írsz, vagy nem volt még egy normális kapcsolatod. Ez utóbbi nem lenne csoda ilyen hozzáállással.
2020. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nem mondanám, a környezetünkben ez a leggyakoribb, pláne a 10-20 évvel idősebb ismerőseink között. Szót se ejtsek a szomszédunkról, aki egy nagyon aranyos 80 év körüli néni, akinek 30 éve hunyt el a férje, és a mai napig elsírja magát, ha szóba kerül és minden héten kimegy a sírjához.

2020. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
#9 valami szanatóriumban éltek vagy mi? Inkább ellenségeskedés, egyéjszakás kaland, válás, hazudozások a jellemző szerintem, de nekem nem sok tapasztalatom van
2020. dec. 12. 16:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!