Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jellemző az orosz emberekre...

Mi jellemző az orosz emberekre külsőleg/belsőleg?

Figyelt kérdés
milyen a viselkedés formájuk? mi az amiről meg tudod mondani valakiről hogy orosz?

2020. dec. 13. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Vodka a keziben, cigi a szájában,

mégse tesz kárt tüdejében, májában.

2020. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Az erõs smink és van egy jellegzetes arcvonásuk, erõsen szõkére van festve a hajuk.
2020. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Elég kerek arc és szerintem a

többségük elég nagy fejü.

2020. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Férfiak = Többnyire zord, bányamunkás arc, vodkától sokszor pirospozsgás, de az még nem részegség. ^_^


Nők = Bárisnya. Jellegzetes, erőteljes tekintet/arc, kissé kerekded. De amúgy az orosz nők/leányok hihetetlen jól néznek ki. Szerintem.

2020. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Az a jellemző rájuk, hogy oroszok.
2020. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Rengeteg orosz ismerősöm van és tisztelettudók, szorgalmasak stb. Viszont nekem a gondolkodásmódjuk nagyon furcsa. Pl. nagy állatvédő, de bundában van egész télen.. A cél érdekében mindent, teljesen ok gyerekeket poffozni edzésen, mert ugye meg kell tanulni tiszetelni az edzőt.. Vagy pl. amikor a 100 kilós kommentátor ledagadt disznóza a 42 kilós sportolót.. Kritizalni nagyon tudnak, de elgondolkodni, hogy ők mit csinálnak az már nem megy.
2020. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Keménység.
2020. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!