Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nőt miért zavar, ha egy...

Egy nőt miért zavar, ha egy másik nő jól érzi magát?

Figyelt kérdés

Többször vettem már észre más nőkön, hogy ha egyszerűen csak teszem a dolgom, és közben élvezem az életet, az zavarja a szemüket, és próbálják elvenni az örömömet.

Például egyszer mentem a munkahelyemre tavasszal gyalog és egyszerűen magával ragadott a hangulat, a napsütés, és mikor beértem nagy mosolyogva köszöntem a többieknek, majd leültem a gépemhez bekapcsolni. Ott volt a főnököm is, és abbahagyta a beszédet a másik kollégával, hogy odajöjjön hozzám és megkérdezze, hogy mi történt velem, mert annyira nyúzottnak nézek ki...Mondtam, hogy semmi, majd még mindig jókedvűen befordultam a gépem mellé, de nem szállt le rólam, hogy de mégis, mert nagyon karikás a szemem...

Szóval nem értem, mit zavarja, hogy valaki élvezi a nagy semmit kb. Az neki miért fáj.

Vagy nincs pénzünk minden évben nyaralni menni, illetve nem akarunk ilyesmire költeni minden évben, mert nekünk annyit nem ér, amennyibe kerül. Amíg ezt nem derítette ki rólam, addig azt se volt hajlandó elárulni, hogy ők hova mentek (persze nem is érdekelt annyira, csak udvariasságból érdeklődtem), de utána meg folyton azt dörgölte az orrom alá, hogy ők hol voltak, meg osztotta az észt, hogy mi hová menjünk, miközben elmagyaráztam már neki, hogy mi nem szoktunk járni.

Nem is az zavar, hogy közli velem, hogy retek módon nézek ki, vagy hogy dicsekszik az utazásával, inkább azzal sikerül elrontania a kedvem, hogy ennyire nyomorék lelkivilága van, és belőlem akar táplálkozni. Nekem ez ijesztő.

N


2020. dec. 14. 00:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom mi lehet az oka, de én is tapasztaltam már ezt a lehúzó környezetet.
2020. dec. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez a férfiakról is elmondható, pl. olvass kommenteket egy olyan cikk alatt, ami nők sikereiről szól. Iszonyatosan tahó hozzászólások szoktak lenni férfiaktól.

De sima magyar sikereknél is, ha férfi ér el valamit, le akarják húzni, olyan sötét irigy kommenteket tudnak kibüböfögni magukból nők-férfiak vegyesen, hogy az ember életkedve is elmegy.


DE a kérdésre: sok nőt úgy nevelnek, szocializálnak, hogy a másik nő vetélytárs.

Több barátnőmnek is a SAJÁT anyja ültetette ezeket a f-szságokat a fülébe.

De nekem is volt, hogy barátnőm anyja tolni kezdte, hogy ne bízzak más nőben, ne fogadjam el más nő bókját, stb stb.

Mérgező dolog ez.

Nekem is volt nem egy olyan "barátnőm" aki szinte leste, hogy mikor szarabb a másiknak. Ezeket leépítettem, mert rengeteg kárt okoztak lelkileg.


A példáid..hu kirázott a hideg, ismerősek. Velem egyszer közölte egy "jóakarom", hogy azt hallotta rólam, hogy undorítóan nézek ki, és sopánkodott, hogyan lehet ilyet mondani másra...aha, direkt azért mondta, hogy szarul érezzem magam, és utána álszent módon sajnálhasson. Én is hallottam róla rossz dolgokat, de nem mondtam neki vissza, mert csak idegesítette volna azon kívül, hogy semmit nem tudott volna tenni ezzel.


Az a legjobb, ha szűkszavúan reagálsz ezekre és nem mutatod ki mit érzel.

2020. dec. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

Azért van, mert a nők a legnagyobb szemetek, ha bárkinek is árthatnak vele.


Szerencsére a férfiak többsége nem ilyen.

Ezt csak olyan férfigyűlölő frigid nők terjesztik, mint az előttem lévő hozzászóló.

2020. dec. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a magyarok többsége búval szabott, és zavarja, ha a másik boldog. Lehet, hogy csini vagy, ezért a férfiak nem bszogatnak, de ha ronda lennél és úgy lenne jó kedved... hajjaj. Olyankor élni sincs jogod.
2020. dec. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Rivalizáció. Sok nő, főleg a feminin viselkedésűek, akiknek női hormontúltengése van, nem bírnak ki egy percet sem rivalizálás nélkül. A fiúsabb neveltetésű nők ilyenkor egészen másképp reagálnak, a femininek meg azonnal elkezdenek áskálódni vagy feszíteni, hogy jobb színben tűnjenek fel. Ezt diktálja a vérük. Gusztustalan szerintem is, de ez van.
2020. dec. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Sok boldogtalan ember van. Nem csak nőknél van ez. De a nők sokkal irigyebbek és kárörvendők. Tapasztalataim alapján. Ha mindenki a saját boldogságán próbálna javítani nem lenne ennyi besavanyodott és kiégett ember. :D
2020. dec. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Egyszerű. Nem kell munkahelyen a magánéletet megosztani, közel engedni a másikat és probléma megoldva. Sajnos vannak, akik a szociális életüket a munkahelyen töltik és képtelenek a melón kívüli érzéseiket, problémáikat kívül hagyni. Persze akik ezt teszik, ők a bunkó kollégák. De kit érdekel, ki mit gondol?
2020. dec. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7: nem kell megosztani a magánéletet, de azért több év alatt, hacsak nem tett az ember hallgatási fogadalmat, ez az azért kiderül a másikról már. Főleg ha a társaság amúgy is nagyon érdeklődő (értsd: záporoznak a pofátlanabbnál pofátlanabb kérdések nap mint nap)
2020. dec. 14. 15:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Sok ember van, akik lelki szegények, és attól tartják nagy felnőttnek magukat, hogy karótnyeltek, unalmasak, savanyúak, és nem tudnak semmi iránt lelkesedni. Szerencsére most tök normális közegben vagyok, de voltam már olyan helyeken, ahol vagy hülyének néztek azért, mert mosolyogva jártam, vagy botrány módon viselkedtek velem, mert a nők azt hitték, hogy a pasikkal flörtölök, a férfiak közül meg volt olyan, aki egy sima mosolyt már jelnek vett, és olyan megjegyzéseket tett, hogy biztos könnyű engem táncba vinni, hogy hitegetős r...nak mondott...
2020. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Valószínű valami irritálja a főnököd veled kapcsolatban. Külsőd, mozgásod, megjelenésed, stílusod.

Na az ilyen embereket sosem értettem meg, nálam nem létezik olyan ember, aki a külsejével ki tudna borítani.

Viszont a negatív viselkedéssel annál inkább.

Pasasként én is sok esetben érzem, hogy szemmel vernek más férfiak.

Főleg egy bizonyos réteg, de legalább tudom, kiket kell nagy ívben kerülni.

2020. dec. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!