Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szépek a magyar...

Mennyire szépek a magyar emberek nemzetközi viszonylatban?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Le leszek pontozva, de amennyire verjük a nyálunkat, hogy itt vannak a legszebb emberek azért ez nem annyira igaz szerintem ha általánosítunk. Persze sok a szép lány és helyes csávó az országban, de az mindenhol van. Csak az emberek nem gondoskodnak úgy magukról, ezért 40 éves korára lepusztul a legtöbb ember amíg az idős nyugdíjasokat is úgy lehet kiszúrni, hogy jól néznek ki... És amíg Hollandiában, Dániában szinte mindenki biciklivel közlekedik itthon nagyon sok az elhízott ember is.


Szóval az, hogy itthon vannak a legszebb nők elég erősen nacionalista gondolat.

2020. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
*az idős külföldi nyugdíjasokat lehet úgy kiszűrni, hogy jól néznek ki.. M
2020. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem lattam minden embert.
2020. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Az biztos hogy ennyi csapott állú pasit és pattanàsos lányt még sehol nem láttam, pedig bejártam fél Európát.
2020. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es szinten.
2020. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán 20 éve igaz volt, manapság kevésbé. Más országokban is ugyanannyi szép ember van, sőt ahol nagyobb kultúrája van az egészséges életmódnak, ott többen néznek ki jól idősebb korban is.

A fiatal nők meg általában szépek és vonzók, nem csak a magyarok.

2021. márc. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!