Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi életvidám, humoros,...

Mennyi életvidám, humoros, pozitív kisugárzású ember van a környezetetekben, és mennyi rosszindulatú, károgó, negatív. Mi az arány ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 1:3 kb.
2020. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon kevés rosszindulatú károgó van a környezetemben, 1-2 kolléga. Megválogatom, milyen emberekkel veszem körbe magam, ezt egyedül a munkahelyemen nem tudom megtenni.
2020. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális emberek vannak a környezetemben, ilyen-olyan hatásoknak kitéve, ezért hol ilyenek, hol olyanok, az események függvényében.
2020. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már megszoktam, hogy boltos lévén pszichológus is vagyok.
2020. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel borzasztóan nehéz jóindulatú, kedves embereket találni, kapcsolatot kialakitani velük hosszútávon, igy folytonos keresésben vagyok ilyen emberek után. Az összes negativ károgót kiiktattam, őszintén megmondtam h elegem van abból amilyenek, lehet utálni, de nekem erre nincs szükségem.

2-3 barátom van ennek okán, illetve a párom aki nagyon jó ember.

2020. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy egy alternatív univerzumban élek, de én egyiket sem véltem felfedezni.


Senki sem ilyen vagy olyan; semmi sem fekete vagy fehér.

2020. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6: De szerintem azért minden embernek van egyfajta alapbeállítódása, pl egy állandóan beszólogató, rosszmájú valaki sosem lesz kedves.
2020. dec. 14. 14:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7. Nekem például van olyan ismerősöm, aki pesszimistább típus, mégsem bánt meg másokat álladóan.


Ahogy olyan is van, aki optimista, de az esetek többségében tapintatlan, lenéző.

2020. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Néhany kivételtől eltekintve nem tudom besorolni ilyen skatulyakba az embereket. Nem is szeretem, ha valaki besorolható ezekbe, nem találom őszintének, hogy ha valakinek valami baja van, és mégis mosolyog, vagy fordítva.
2020. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is zakkant vagyok, számomra a pozitív életfelfogásúak, akik kicsapják a biztosítékot, de van zsarnok, akarnok is, tehát 1:1.
2020. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!