Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma már miért csak a lököttek...

Ma már miért csak a lököttek csetelnek?

Figyelt kérdés

Nemrég felmentem a gyaloglóra, és teljesen ledöbbentem.


Van fent kb. 50-100 ember, de olyan aki normális kommunikációra képes, alig.

Épp vmi 30 körüli moder lány osztotta borzasztóan lekezelően az egyik fehasználót (azt hiszem, munkanélküli a lány), minden mondatát szmájlival fejezte be..


és nagyjából ez a szint. nem akadémiai szintű beszélgetést várok, de tényleg olyan, mint ha 12 éves gyerekek lennének csak fent: másik piszkálása, vihogás, heccelés.


régen még találkoztam is emberekkel a chat.huról + a gyaloglóról, de ami most ezeken az oldalakon van, az hihetetlen.


azt se értem, h hova tűnt mindenki, szinte csak 40 körüliek vannak. közülük is olyanok, akiknek vmi nyomoruk van.



2020. dec. 14. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalok facebookon, instán, tiktokon vannak.
2020. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb chat oldalt kinyírta a Facebook.
2020. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen nyomoruk van?
2020. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MolotovPunk ***** válasza:
Én még néha felszoktam gyaloglóra nézni. :) Van 1-2 régi arc és kb ennyi.Inda meg xXx szobában szokott lenni néha élet is.Viszont ahogy az előttem válaszoló írja,igazából a f_sbook és részben a technika fejlődése nyírta ki a chateket.
2021. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4/4


2014től járok a gyaloglóra, de már negyed annyian sincsenek, mint akkor.


most is be vagyok lépve, de borzasztóan alacsony a színvonal.

2021. jan. 29. 14:46
 6/10 MolotovPunk ***** válasza:
Ez igaz,de hol nagyobb a színvonal?Tudsz jobb chat oldalt?Mert én nem nagyon.Én beszélgetni,időt eltölteni járok még néha fel,de amúgy sem mindig figyelem a chatet.Az tény,hogy régebben tartalmasabb hely volt.
2021. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Discord ha ilyen random chat élményre vágysz sok emberrel
2021. febr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A facebook elég sok dolgot letarolt, a chat oldalakat is. 28 vagyok, de még életemben nem hallottam a gyaloglóról. Egyébként, facebookon tematikus csoportokban simán lehet beszélgetni.
2021. febr. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MolotovPunk ***** válasza:
Évek óta nem használok facebukot,szóval nekem az is felejtős...
2021. febr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kiszorították a chateket a közösségi oldaloka, a fiatalok meg már el se kezdtek csetelni.

Ezen kívül a gyalogló chatet átvette egy pszichésen nem túl egészséges tulajdonos (hogy finom legyek) 4-5 éve, aki a maradékot is elüldözte a regisztráció megnehezítésével, ok nélküli kitiltogatással.

10 éve után nemrég felmentem a chat hura..Hát rosszabb a dizájn, mint régen, folyton akad a chat (ami már 15 éve is gond volt), a privát beszélgetesék 3féleképpen jelennek meg, van, hogy eltűnik a beszélgetés egy része.

Van fent olyan férfi, akinek minimum 10-20 nickje van (vmiért azt hiszi, nem veszem észre h ugyanúgy fogalmaz), a felhasználók nagy része idegbeteg vagy borzasztóan gyerekes, oksokodó. Szóval a söpredék maradt, az értelmesek eltűntek.

nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!