Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja rengeteg ember...

Miért gondolja rengeteg ember azt,hogy az a férfi,akinek a nagyon kövér nők tetszenek nem normális,beteg stb?

Figyelt kérdés

Nagyon sok sértő megjegyzést kaptam már emiatt,pedig teljesen normális férfinak tartom magam.

Azzal tisztában vagyok,hogy az ízlésem elüt a közízléstől,de ettől még nem vagyok abnormális.



2020. dec. 15. 08:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

Van egy amolyan perfekcionista látványkép, hogy férfiként milyen környezetben érdemes élned és ennek egy vékony asszonyka az egyik alanya.


Ez persze nem jelent semmit, de annyit érdemes tudni, hogy a kövérség negatív jelzőként van a köztudatban, tehát ha te a ducibb lányokat szereted, akkor a rosszat preferálod.

2020. dec. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha az életed minden kis részletét -pl. felhasználónév- átitatod azzal, hogy te biza a kövér nőket szereted, akkor az elég nem normális.
2020. dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Elég sok dokumentumfilm van már erről a témáról. Bizony a nagyon kövéreknek és az őket imádóknak is vannak mentális problémáik.

Mert te nem a ducit, nem a kövéret szereted, nem úgy vagy, hogy mindegy, hogy hogy milyen alakja van, a belső a lényeg, hanem direkt kifejezetten a már kóros mértékben elhízottak érdekelnek.

2020. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Na igen, pont ezt akartam mondani, mint a #2. Nekem lányként is elüt az ízlésem a közízléstől, de nem reklámozom, nem vagyok "fan". :D
2020. dec. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
azért tisztázzuk a dolgokat, már csak a nevedből is látszik, hogy nálad inkább fétisről van szó és nem arról, hogy valójában tetszenének neked ezek a nők. És ezt tudod te is nagyon jól öcskös.
2020. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt válaszokat. Nem reklámozom az ízlésemet,bár tény,hogy a felhasználónevem erről árulkodik.

Egyszerűen arról van szó,hogy tényleg csak a hatalmas méretű nők vonzanak.

2020. dec. 15. 09:05
 7/22 A kérdező kommentje:
Mikor írtam,az 5. választ még nem láttam.....
2020. dec. 15. 09:06
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Az az igazság, hogy maga a kövérség egyegészségtelen állapot, tehát ez így kicsit olyasmi, mint ha mondjuk egy nem fertőző bőrbetegség lenne a fétised. Ezzel nem azt mondom, hogy ne lenne normális, ha valakinek tetszenek kövér nők, de neked maga a kövérségük tetszik állításod szerint.
2020. dec. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igen,a kövérségük tetszik.

A sovány vagy átlagos testalkatú nők nem vonzanak.

A nagyon kövér nők szépek csak számomra.

2020. dec. 15. 09:59
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert az ilyenek hajlamosak rengeteg és rengeteg kérdést kiírni az ízlésükről, ami senkit nem érdekel.
2020. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!