Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudom,hogy nem normális...

Tudom,hogy nem normális dolog,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül vonzódom az extrém túlsúlyos nőkhöz.Ez alatt 200 kg körüli súllyal rendelkezőkre gondolok.Szépnek,kívánatosnak érzem őket.

Szívesen segítek/segítenék is nekik.Volt már,hogy felsegítettem a buszra egy ekkora nőt,vagy segítettem fellépni lépcsőn,s nagyon jólesett ez.

A Tv-ben is megnézek minden műsort,ami róluk szól.Tényleg teljesen odavagyok értük.

Tudom,hogy ez nem normális,de ez van.Ezt leszámítva egy teljesen normális férfinak tartom magam.

Örülnék,ha ostoba,primitív válaszok nem érkeznének.



2020. dec. 17. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy ilyen nőt és legyetek együtt boldogok.
2020. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj? Vegyél feleségül egy yen nőt. Nem értem mi a kérdés.
2020. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*ilyen
2020. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kérdés volt ez, hanem várja az ilyen nők jelentkezését.

Viszont felhívnám a hölgyek figyelmét arra, hogy ne legyenek naivak.

2020. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz, mit írjunk erre? Mit tegyél? Keresgélj, amíg megtalálod az igazit! Hajrá, sok sikert hozzá!
2020. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálunk nem nagyon vannak 200 kg-os nők. Sajnos...
2020. dec. 17. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de gondolkodj kicsit.Az elöbb ilyen hölgyekkel szerettél volna ismerkedni.Most meg azt írod, hogy ez nem normális dolog.

Ha én egy 200kg-os nő lennék, most azt gondolnám, hogy csak azért akarsz velem ismerkedni mert nem érzed magad normálisnak.

2020. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!