Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság az emberek miért...

Manapság az emberek miért tartják visszataszítónak és falu-ra valónak az állatenyésztést (disznó, tyúk stb. tartása és levágása)?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Az állattenyésztés, állattartás mindig falun, tanyán történt.

Városban tilos.

Amióta pl. Sorokság községből város lett, ott is tilos sertést tartani, tenyészteni.

Legfeljebb néhány tyúkot.

2020. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem visszataszító, viszont tényleg falura való.
2020. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Miért, hol tartson valaki disznót, a panel harmadik emeletén vagy a társasház belső udvarán?


És azért a disznó dagonyázik és szarik is rendesen. Hiába takarítod, azért nem lesz minden nap habfürdő nekik. Ez szaggal jár. A tyúkszar is. Szóval a maga módján mocskos tud lenni.


Még egy kicsi szobakutyusra is oda kell figyelni, hogy tiszta maradjon a lakás, pedig ők rendszeresen vannak mosdatva, szobatiszták, ki van kefélve a bundájuk és kinn végzik a dolguk (a gazdi meg felszedi utánuk a kakit). Na ezt egy 20x ekkora, nem szobatiszta, nem fürdethető állatnál, akinek a természetes élőhelye része a kosz, ne nevezzük már hú, de higiénikusnak...

2020. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik emeleten vagy kertvarosban a szomszed medenceje mellett esetleg?
2020. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát mert visszataszító. Mondom ezt "falusiként".


A tyúk szarik össze-vissza, ha több van akkor tetves lesz. A levágása is rengeteg szaggal, belső szervvel, vérrel jár, nem az a tiszta munka. A malac is olyan, hiába takarítod, azért büdös és koszos lesz.


Még egy kutya, macska is "meglátszik" a lakásban, nem ok nélkül nem szeretik az állatokkal költöző albérlőket.

2020. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért hogy miért tartják az emberek visszataszítónak az állatok levágását, annyira nem nagy varázslat. Nem tudom, te hogy vagy vele, gondolom neked egy átlagos dolog, de ez nem azt jelenti hogy mindenkinek az.
2020. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nezz korul a 17 kerben pl. ott vettem par eve tehenbol fejt tejet. Elottem fejtek a tehenet. Kozeleben tukokat is lattam. Az mar nagyon falusias resz. :)

A 4. Keruletnek is van falusias resze.

2020. dec. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!