Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Huffnágel Pista blog írója...

A Huffnágel Pista blog írója miért gyűlöli és veti meg a nőket?

Figyelt kérdés
Őt nem anya szülte? Hogy juthat el valaki odáig, hogy ennyire meggyűlöl egy EGÉSZ NEMET. És még blogot is ír róla, mintha ez egy követendő dolog lenne. Engem ez nőként sért!

#nőgyűlölet #huffnágel pista
2020. dec. 18. 19:00
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem életében nem volt dolga nővel és belezakkant

Látszik az írásaiból is hogy fogalma sincs a nőkről ezért a saját kis fejéből állítja össze róluk a képet

2020. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
65%

Azok az incelek szokták utálni a nőket akik soha nem jutnak nőhöz mert valami kva nagy baj van velük, és az ebből adódó kicsinyes keserűséget és frusztráltságot vetítik le az egész női nemre. Nem kell az ilyenen felhúzni magad. Én már egészen megszoktam, lévén hogy a gyk hemzseg az ilyenektől. Néha még sajnálom is őket, de aztán beböfögnek valami irtózatos ostobaságot és rájövök hogy még a sajnálatomra sem méltók, úgyhogy csak lenéző szánalmat érzek ha olvasom a primitív szövegeiket.

Csak menni kell tovább és kiélvezni a normális férfiak társaságát, az ilyeneket meg figyelmen kívül kell hagyni.

32N

2020. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
80%

Olyan mint a ferfihang.hu

Nevetséges mikor fehér heteroszexuális férfiak sirnak a nem létező jogfosztottságuk miatt

2020. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
23%

"Engem ez nőként sért!"


És??

Ki nem sz.rja le, hogy téged mi sért éppen?!

2020. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
30%

Illene értelmesebben is beleolvasni, ha már fikázni akarod.

NEM! a nőkkel van baja, hanem a férfigyűlölő feministákkal.

2020. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Valahol azért szánalmas, hogy azok a férfiak, akik nem elég jók a nőknek, ahelyett hogy fejlődnének, inkább gyűlölködésbe fognak. Mennyiben viszi ez előre az ügyet? Ilyet csak a prolik csinálnak. Az agyilag igénytelenek, akik 5 percre előre sem látnak. Na valószínűleg ezért nem tudnak labdába sem rúgni a nőknél. Csak a nőket gyűlölni könnyebb, mint önnön szánalmas, c-kategóriás valójukat.
2020. dec. 18. 19:32
 7/42 A kérdező kommentje:

5-ös, beleolvastam, ez egy régi anyaga, ami a férfihangon jelent meg újra:


[link]


Itt nem a feministákról van szó.

2020. dec. 18. 19:34
 8/42 anonim ***** válasza:
87%

7# Úristen....

Aztán EZEK csodalkoznak hogy nincs nő aki szobaallna velük

2020. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
74%

Azért nem kell ezen nőként felhúznunk magunkat, mert ez a természetes szelekció. Nem mi fogunk leélni egy magányos életet, majd egyedül elhullani, hanem ezek a pasik. (Férfit szándékosan nem írok rájuk.)

A mi életünkre abszolút nincs befolyással az ő lúzerségük, és a normális, intelligens párjainkéra sem, tehát minket nem érint a nyomoruk 🙂

Nyilván egy ilyennel senki nem állna szóba, aki meg mégis, az meg is érdemli 😃

Szóval gyakorlatilag ezzel fog eltelni a szánalmas kis életük hogy a gép előtt ülnek és szidják a nőket. Hadd csinálják, nem sok vizet zavarnak igazából.

2020. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Én átküldtem a férjemnek, szerinte nyeretlen kis pöx, aki életében nem látott 1 méternél közelebbről nőt :) Jó, hát valamiből a pszichiátereknek is meg kell élniük.
2020. dec. 18. 19:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!