Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok naplót írni, akár...

Szoktatok naplót írni, akár havi, heti, vagy napi rendszerességgel ? Ha nem, terveztek ilyet a jövőben, hogy mondjuk minden fontosabb eseményt feljegyeztek ? Mennyire vagytok szervezők és mennyire spontának ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Naplót nem, mert sokszor egyformák a napok (főleg munkanapokon). Álomnaplót viszont 14 éve vezetek.
2020. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
semmit, van egy csomó kép, ha nem törli a gugli akkor azok maradnak.
2020. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen írok, de nem napi rendszerességgel, hanem amikor szükségét érzem, hogy kiírjam magamból, ami bennem van. Ez számomra terápiás jellegű cselekvés.
2020. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
12-13 éves koromban írtam naplót, de anyám folyton beleolvasott (akkor még nem volt gyakori a számítógép), így letettem róla.
2020. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem írok, mert nem tudnék mit írni😂 részben azért, mert szinte ugyanolyanok a napjaim xd másrészt, meg mit, hogy irjak xd
2020. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És előre írjátok bele a dolgokat, vagy utólag?
2020. dec. 18. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
NEm írok mert inkább gyakorizok meg filmeket nézek :D
2020. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, 2011 óta írok rendszeresen naplót.
2020. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alsótól kezdve egészen gimi elejéig vezettem naplót aktívan. Voltak időszakok, amikor napi rendszerességgel írogattam bele, utána sajnos kezdett kimaradozni. Végül havonta pár dolgot írtam bele, most már (egyetem) teljesen leszoktam róla, bár időnként nem lenne rossz talán..
2020. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én többször elkezdtem, egy időben több, mint egy évig csináltam, de akkoriban még mindent leírtam (amekkora volt a hely). Aztán emiatt tehernek éltem meg és befejeztem. Idén újrakezdtem, már csak akkor írok le mindent ha olyan lesz a kedvem, alapjáraton csak a lényeget írom. Napi szinten, éppen azért hogy színesek legyek a munkás napjaim is, nagyon ritkán olvasom csak vissza. Néha terápiás jelleggel írom én is ki magamból a dolgokat..s az esetek 93,6%-ában utólag írom, nem határidőnapló jelleggel.

25F

2023. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!