Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem örülnek az emberek,...

Miért nem örülnek az emberek, ha egy régi ismerős feltűnik újra az életükben?

Figyelt kérdés
És itt most nem negatív vagy érdek ismerősökre gondolok.
2020. dec. 20. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt feltűnt, hol volt? Ezt jó lenne tudni, hogy pl. le sem tojt, vagy mondjuk külföldön volt az óceán túlsó partján.
2020. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem érdekel.. biztos le akar húzni. általában akkor jelennek meg ezek az ismerősök, amikor gáz van a házuk táján és látják, hogy nekem meg jól megy.
2020. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Azt vettem észre, hogy rengeteg embernek ilyenre nincs ideje. Leszívja őket a napi meló, a negatív hírek és nem akarnak ilyen pluszba időt ölni.
2020. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En soha nem tapasztaltam nem orulest. Egyik iranybol sem. Ha valaki meg nem jo tarsasag, nem jo ember, tokmindegy, hogy felbukkan-e vagy ott van mindig.
2020. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De ha nem negatív vagy érdek, akkor miért tűnt el az életemből?
2020. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg regi rossz emlekeket is felidezhet, amin mar regota tullepett az illeto es nem akar visszacsuszni.
2020. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az érthető, de nem a negatív ismerősökre gondoltam.
2021. jan. 31. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Mert be vannak tompulva az emberek, az ilyen facebookos idézetektől, hogy "Ne hiányolj senkit a múltadból, okkal nincsenek benne a jövődben."
2021. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Személyfüggő. Ha valakinek van miért örülni, akkor örülnek.
okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!