Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, a magyar vagy...

Mit gondoltok, a magyar vagy az amerikai lányok a lazábbak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Milyen értelemben?
2020. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Viselkedésre. Lazább természet.
2020. dec. 20. 21:32
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az amerikaiak lazábbak
2020. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a kinek több pénze van az lazább. És nekik a sokszorosa van. Szerintem tök világos a tendencia, ha elmész kelet európába vagy nyugatra.
2020. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: a harmadik világbeli országokban is tök lazák az emberek, ez nem a pénztől függ. A szupergazdag Svájcban meg egyáltalán nem azok.


Az amerikaiak nagyságrendekkel lazábbak. Szerintem ez a nyitottságtól, mentális egészségtől, kultúrától függ. A magyar nők ritka paranoiásak. És az amerikaiakhoz képest barátságtalanok is.

2020. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az amerikaiak. De a magyaroknál a germán népeken kívül kB mindenki lazább.
2020. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Amcsi.
2020. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelműen az amerikai csajok. Velük kitűnően el tudok a fétiseimről beszélgetni. Ott, amíg tisztelettudóan közelítesz ilyesmivel, simán kaphatóak minimum egy beszélgetésre (amiből aztán akár több is lehet). De itt? Még ha normálisan is kezdeményezel, el vagy küldve a búsba. A magyar ritka egy megkeseredett nép. Szerencsére már én sem leszek itt sokáig.
2020. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Azért Amerika (vagyis az USA, gondolom ezt az országot érted alatta) egy közel Európa méretű, 250 milliós ország. Biztos, hogy az ottani lányokat egy kalap alá lehet venni? Nem csak arról van szó, hogy mi innen a távolból látjuk ugyanolyannak őket? És valójában a floridai meg a Montana állambeli emberek között esetleg éppolyan különbségek vannak, mint nálunk a görögök meg a svédek között?
2020. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
#9: USA nem ennyire heterogén. Természetesen vannak állambeli különbségek, de ott egységes a "népszellem". Ja, és majdnem 340 millióan vannak. :D
2020. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!