Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony szociális igények?

Alacsony szociális igények?

Figyelt kérdés
Engem szociálisan annyi is kielégít ha beszélek egy fél órát vagy interneten irkálok valakivel. Nem tudnàm elképzelni hogy elmenjek valami szórakozó helyre ahol idegenek vannak, eleve milyen jelenség már az hogy 50 ember egy fedél alatt vonaglik? Egyszerűen kellemetlenül érezném magamat és biztos mondanék valami olyat ami nem illik oda.
2020. dec. 21. 06:11
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Hasonló vagyok: nem tudok baráti, ismeretségi kapcsolatot kialakítani senkivel sem, itt igyekszem valamit kialakítani, de max. 5-10 levélváltás után ennek is vége.

Belegondoltam, milyen lenne valakivel együtt élni, de szerintem a nap végén már nem akarnám ezt a dolgot...(F)

2020. dec. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Én nem igénylek ilyesmit 2 emberrel ha beszélek folyamatosan az egyik a bizalmasom a másik meg elvisel. Én a családtagjaimnál élek, hol itt hol ott att függ hol van meló.
2020. dec. 21. 06:39
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ekkora hülyeséget is rég olvastam. Szórakozóhelyen oda nem illőt mondanál? Ott bármit mondhatsz, úgysem lehet hallani a zenétől.

Nincs sok szociális igényed? Akkor ne beszélgess emberekkel, mit kell ezen ragozni?

Nekem sincs, az anyukámon meg a férjemen kívül gyakorlatilag senkivel sem beszélek. De nem jövök ide elemezni, hogy milyen hülyeség a diszkó vagy akármi (ahova mellesleg nem is lehet most menni, szóval végképp nem értem, mi a hiszti tárgya).

2020. dec. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ajaj gondok vannak a szövegértéssel?
2020. dec. 21. 08:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Oké, mi a kérdés?


Leírod a két végletet. Ezen kívül van ezer más opció és "szint".

2020. dec. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem igazából, most mi a kérdés? Megerősítésre vársz, hogy igen, ez normális?
2020. dec. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!