Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne b*sszam...

Mit csináljak, hogy ne b*sszam el mindig a lányokkal való beszélgetésem?

Figyelt kérdés

Általában az szokott lenni, hogy ha egy lánnyal beszélgetek, akkor az eleje mindig tök jól megy, de aztán valamiért a mindig full kínos lesz a beszélgetés. De mindig így a vége fele.

Meg mindig elrontom azzal, hogy elsütök egy poént, ami nekem vicces, de a lányoknak nem, és így elkönyvelnek egy full idiótának. És mivel még nem ismernek, tényleg azt hiszik hogy én egy full idióta vagyok. A barátaimmal ilyen probléma nincs, ők már ismernek, és tudják hogy nem vagyok bolond.

Illetve sok lány egyszerűen nem érti az én stílusomat, poénjaimat. Elsősorban ezért kínos szerintem a beszélgetéseim nagy része. De nem értem miért, mert nagyon sok fiú haverom van, és ők mind értik ezeket a dolgokat.



2020. dec. 21. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen vagy, ha meg nem magadat adod, az sem jó.

Egyszer megtalálod azt a lányt, aki érti, esetleg osztja a humorod/stílusod. :)

2020. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Első lépésként tartózkodj a poénoktól, mert a leírásod alapján úgy tűnik, ez okozza a fő problémát.

Csak beszélgess velük normálisan. A többi jön magától.

2020. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Nézzél ki jól. Akkor beszélhetsz amit akarsz, flegmázhatsz, bunkózhatsz, tehetsz szexista megjegyzéseket. Persze ezért le leszek pontot a, de ez akkor is így van😃
2020. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegy, mit mondasz, csak ne erőlködj, és ne akarj mindenáron jópofa lenni.
2020. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!