Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha 16 évesen gyerekes vagyok?

Gáz ha 16 évesen gyerekes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam bolondnak

De ugyanúgy nézek 6 évesnek való meséket

Szeretek legózni meg ilyenek

Ez normalis?

Suliban jó tanuló vagyok meg nem is beszélek ilyenekről de itthon újra kisgyereknek érzem magam.


2020. dec. 21. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
16 evesen meg gyerek vagy, de a felsoroltak tenyleg nem jellemzoek mar a korosztalyodra. Masokat ilyenkor mar a fiuk/lanyok erdeklik inkabb, vagy a szamitogepuk.
2020. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Mi huszonévesen (gyerek nélkül) beültünk a moziba a Jégvarázs 2-re. Nincs ezzel semmi baj.
2020. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Örülj hogy 16 évesen inkább legózól mint hogy fűvel-fával osszefekszel
2020. dec. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond nincs ezzel.

Sokkal inkább pártolom ezt, mit a mai 16 évesek többségét, akik elhiszik, hogy felnőttek, és szexelnek, isznak, drogoznak. :)


Nyugodtan foglalkozz azzal ami leköt, és amivel szívesen töltöd az idődet. Ne akarj a többségre hasonlítani, nem éri meg. :)

2020. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 évesen is Legozok :D
2020. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A mai fiatalok ilyenek, sőt a felnőttek közt is vannak hasonló jellemek. Unokahúgom 18 éves, Lego-t kért karácsonyra
2020. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
Elég gáz. 40 felett érdemes annak lenni. Ha gyorsan öregszel, gyorsan is halsz meg. Egyelőre tedd, amit a társadalom parancsol.
2020. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként legózni lehet felnőttesen is. Például bonyolultabb házakat megépíteni, vagy ilyenek. Meg aztán szerintem semmiben sem másabb mint a Minecraft és azt is sokan játszottak nálunk az osztályban ennyi idősen. Szóval nem gáz.
2020. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Egyébkét egyáltalán nem érdekel a szex mert én nem akarok ilyen lenni ,mi lenne belőlem?

Lehet hogy sok pénzem lenne de a pénz nem boldogit


Én inkább legyek egy tetü minthogy drogozzak,cigizzek meg amit a mai fiatalok csinálnak

2020. dec. 21. 18:06
 10/10 anonim ***** válasza:
20%

Én a legot sose szerettem inkább puzzle vagy plüssállatokkal játszottam.


A mai napig nézek meséket pedig már huszonéves vagyok. Ettől nem érzem gyerekesnek magam. A meséknek is van történetük és az a lényeg szerintem.

2020. dec. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!