Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az oltáspárti emberek miért...

Az oltáspárti emberek miért agresszívak, személyeskedők? Ennyire félnek, simán bunkók vagy ezért direkt fizetnek nekik?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Félnek.
Bunkók.
Pénzt kapnak érte.
38 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Hallod? Kár volt erről közvélemény kutatást kiírnod. Értelmetlen a kérdés is, és a válaszok is ebben a formában.
2020. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát, 1-es, ezért kár volt hozzá szólnod, de köszönöm a megerősítést! :)
2020. dec. 21. 21:53
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Én oltáspárti vagyok, viszont mindenkinek joga van eldönteni, hogy kéri-e az oltást vagy sem. Ilyen esetben mi van? :D
2020. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3-as: Ilyen esetben megemelem előtted a kalapom, hogy ilyen is létezik, mert eddig ilyennel még nem találkoztam. Kivétel vagy. :)
2020. dec. 21. 22:02
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Fuggetlenkent mondom, hogy mar abbol is latszik, hogy nem vagy túl intelligens, hogy kapasbol csak a neked tetszo valaszokra szukited le a szavazast. Ezekszerint annyira megsem erdekelhet a masik oldal velemenye ezzel az "ugy is en latom jol a dolgokat" hozzaallassal. Teljesen ertelmetlen igy az egesz kerdes.
2020. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Nyilvan mindenki bunko, aki a latokorodon kivul letezik. Ebben az esetben a vilag jo nagy resze bunko, te pedig a sok-sok bunkosag aldozata vagy. Kersz egy buksi simit, hogy jobban erezd magadat? 😊
2020. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Én meg csak bunkó, hülye (nem, nem feltétlenül azért,mert nem akarják beoltatni magukat), oltásellenesekkel találkoztam. Ők miért ilyenek?


- nincs meg a 8 általánosuk

- nem olvasnak eleget és azért mondanak sok-sok butaságot

- okosabbnak hiszik magukat mindenkinél


Remélem érted a lényeget...

2020. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Én nem vagyok oltás ellenes, de nem oltatnám be magam.


Hozzá teszem, 8 általánosnál kicsit többet jártam iskolába, rengeteget olvasok (könyvet), nem akarom másokra tukmálni a véleményem, és nem hiszem magamat okosabbnak másoknál.Mert nem érdekel, hogy számomra teljesen ismeretlen emberek beoltatják-e magukat vagy sem, mert nincs hozzá közöm. (:

2020. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Azért, te szellemi fogyatékos, hogy jövő karácsonykor már ne kelljen maszkba boltba menni, és hogy újra lehessenek koncertek, járhassunk moziba és étterembe, mehessünk nyaralni, ne kelljen évente kétszer karanténba vonulni.
2020. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy veszem észre, hogy a vírusos témában véleménytől függetlenül nagyrészt bunkó emberek írnak az oldalra. Ez egy megosztó téma, akár csak a politika. Ha megnézed, abban a kategóriában is szinte csak szidják egymást a válaszolók.
2020. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!