Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem tartja magát szégyenlő...

Aki nem tartja magát szégyenlősnek, hol a határ?

Figyelt kérdés
Kik azok akik előtt még le mersz vetkőzni meztelenre? Mi az a szituáció ami még belefér? Pl. testvér/szülő előtt meztelenül elmenni este zuhanyozni; közeli barát/barátnő előtt pucérra vetkőzve átöltözni; bármi egyéb?

2020. dec. 22. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Ma még nem írtad ki te kis perverz.

Már hiányzott.

2020. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
90%
Én még a macskám előtt is levetkőzök
2020. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Bárki előtt levetkőzök meztelenre, csak van, akinek semmi köze hozzá. Pl nem húzom magam össze, ha orvosi vizsgálathoz le kell vetkőzni vagy ha pl edzés előtt az öltözőben átöltözök. És a nyitott ajtós zuhanyok sem érdekelnek, azért vagyok ott, hogy zuhanyozzak, tök természetesen, hogy látszik a testem, az nem az, ha más nézegeti, mint a bolond.


De nem vagyok exhibicionista. Nem vetkőznék le random emberek előtt, mert nem látom funkcióját a kéjelgésen és a testi adottságaimon való csámcsogáson kívül.


A rokonaimnak mutogatni a nunám zuhanyzás után vagy nyitva hagyni a fürdő ajtaját nem rendelkezik funkcióval, szóval nem teszem, nem is illik... Ha anyám vagy apám belép a fürdőbe, miközben zuhanyzok, akkor nem fogok megrezzenni sem, mert én azért vagyok ott, hogy meztelen legyek (tképp), ő meg majd magára eszmél és egy bocsi keretein belül kimegy.


Egy barát előtt sem érzem funkcióját annak, hogy meztelenre vetkőzzek ugyanabban a szobában. De ha nem tudok más helyiségbe menni, mert úgy illene, akkor nem fogok görnyedni meh felváltva takargatni hol ezt, hol azt, hanem teszem a dolgom, amilyen gördülékenyen lehet.

2020. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Ha olyan a helyzet, miért lenne határa? Random nem vetkőzik le az ember meztelenre csak úgy, de ha olyan a helyzet, akkor mit idegeskedni rajta.


Simán levetkőzök szüleim előtt meztelenre, ha úgy adja a helyzet, ugyanígy orvosnál, vagy ha elmegyek mondjuk egy gyógyfürdőbe, ahol például zuhanyzásnál meg öltözőnél amúgyis van, hogy külön férfi-női zuhany van, így ott meztelen vagy.


Ugyanígy, mutagatni nem fogom a farkam a barátaimnak, akár női, akár férfi barát, de volt már, hogy egymás előtt öltöztünk át, mert úgy volt gyorsabb.

2020. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Én véletlen/nem szexuális szituációkban sose érzem magam kellemetlenül. Például volt, hogy valaki rám nyitott az öltözőben, fogtam és visszahúztam a függönyt. Aztán le volt tudva. Ha valami tudományos valamihez kéne kép a mellemről, arról is küldenék. De például szexuális céllal mutogatni magam, az senki olyan előtt nem feküdne. Még akkor sem, ha a másik nem venné a lapot. Az kellemetlen lenne.
2020. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Bárhol bármikor, levetkőzök meztelenre. Nem zavar ha mások meglátnak.
2020. dec. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Én se vagyok szégyenlős.

Bárhol, bárki előtt leöltözködök, de nem mutogatom magam olyan helyen, ahol nem ildomos.

2020. dec. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
hogy érted a határt? hány ember a max, aki előtt levetkőzök vagy mit gondoltál itt?
2020. dec. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Pl. ha nem lenne megbotránykoztató, akkor akár a városközpontban is. Ha, az lenne az elfogadott, akkor miért ne. Nincs létszámhoz kötve. Persze, azért úgy nem, ha a tömegbe én lennék csak meztelen.


Találtam képeket, videókat a meztelen városi kerékpáros napról. Pl. oda is szívesen elmennék.

2020. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


8-as, szituációra értettem. Pl családtagok előtt levetkőzöl gond nélkül de pl nudista strandra már nem mennél ki idegenek közé, ilyesmi.

2020. dec. 23. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!