Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra mi a legfontosabb...

Számotokra mi a legfontosabb a felsoroltak közül az életben, mi az az életcél, amivel leginkább tudtok azonosulni ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 01:50
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
(Ui. Önmagam megtalálását, felfedezését kihagytam a listából, pedig fontos.)
2020. dec. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
72%

Hát egyik sem a felsoroltak közül.

Egész életemben a szex és az erotika állt mindenekelőtt-felett.

Nincs család, elpotyogtatott-egyedülhagyott gyerek-anya mögöttem, nincs hitel, nincs semmi a "tömeg", normális és általános.

Egyetlen cél volt, rengeteg lánynak-nőnek kényeztetés-élményhegyek átadása-mutatása. Néha már már pszichológus szinten visszahozni az elkeseredettségből.


Minden más ezután jött. Megtehettem :-).

Nincs 8 Porschém, nincs 5 rózsadombi villám és nem csorgattam a nyálam Balin X-csillagosban, sem teveháton piramisoknál.


Viszont láttam eszméletlen mennyiségű szép NŐ-t (nem megcsinált, magamutogató műpi....t) csillogó szemmel, élménytől elázva-boldogan, mert helyreállt a lelkibékéje.


(tudnám még folytatni)

2020. dec. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Hogy úgy éljem az életemet, ahogy az nekem jó.

Ezek közül számomra egyik sem cél (legalábbis nem évekig, hosszútávon).

Karrierista addig leszek, amíg nem találok magamnak megfelelő munkát.

Introvertáltként nekem nem a kapcsolatok mennyisége hanem a minősége számít.

Az anyagi javaknak is eljön majd az ideje, de azt is csak egy "átlagos szinten" (vagyis nem luxus apartman luxus autóval hanem kis ház, kis autó stb).

Családot én sem meg a párom sem igazán tervezünk. Mindketten úgy állunk hozzá, hogy egyszer valamikor talán, de ha nem lesz gyerekünk sem fakadunk sírva.

A hódítás és a buli sose volt az én stílusom. Hiszem, hogy a páromat nem csak egyszer "kell megszereznem", illetve fontos a kultúrális esemény. De ezt se mondanám életcélnak.

Továbbá nem akarok híres, ismert vagy népszerű lenni. Nekem ez bem fontos ._.

A világuralmon nevettem 😀


Ha ezek közül kéne valamit mondanom akkor azt választanám, hogy picit minden, de csak egészséges mennyiségben. Egyik se jó ha túlzásba visszük, még a barátok se.

2020. dec. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
72%
Letudni az életet, azt csá.
2020. dec. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
91%
Ezek közül egyik sem. A saját lelkivilágom egyensúlya, boldogság és elégedettségem megteremtése-fenntartása a cél. Totál nem érdekel se a pénz, se a hatalom, se mások. A saját dolgomat akarom csinálni, és abban elérni a magamnak kitűzött céljaimat.
2020. dec. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
94%

Ezek közül egyik sem, mivel egészség nélkül egyik sem ér semmit.

Nálam a legelső helyen saját testi és lelki egészségem szerepel, utána jön minden más.

2020. dec. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
95%
Az elsődleges életcélom, hogy meggyógyuljak a rákból, amivel most decemberben szembesültem, távlati célom, hogy új munkát találjak, ami mellett bepótolhatok mindent, amit eddig nem tehettem meg.
2020. dec. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
91%

Egyikkel sem.


Talán számomra a legfontosabb cél a lassú élet. 8-9 óra alvás, 0 rohanás, a főétkezések normális megléte, idő kreatív hobbikra, néha színházra, mozira.

Ezért SEM szeretnék gyereket.



Ha kiraksz egy hegyoldali házikóba az erdő szélén, 2 kutyával, néhány macskával, kis konyhakerttel, sőt, akár tyúkokkal, egy férjjel (igen, házasságpárti vagyok, #mindmeghalunk), 6 órás munkám lenne, ahol pl keddenként kellene csak bejárni az irodába - nos számomra ez lenne a mennyország.

2020. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Túlzó, sarkított mindegyik pont, pont azért, hogy mindenkit le lehessen pontozni bármelyik mellett is szavaz.

Egyébként karrierista vagyok. De a szakmai sikerek mellett igen is számít, hogy ezen a pályán mennyit tudok keresni és hogyan lesz az minél több, mert egyéb vágyaim, céljaim kifejezetten költségesek. Saját családot nem akarok, sőt, egyedül tudom elképzelni csak az életem. De a szüleim, testvérem támogatása nem elhanyagolható szempont, így valahol a család is ott van a képletben.

2020. dec. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
84%
Egyik sem.
2020. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!