Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a tetted amelyikre...

Mi az a tetted amelyikre leginkább büszke vagy?

Figyelt kérdés
Hogyha valakit érdekel, megosztom a saját kis sztorimat is, amit eddig nagyon kevés emberrel osztottam meg.
2020. dec. 25. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudtam menteni a húgom, amikor majdnem vízbe fulladt.
2020. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok évvel ezelőtt a párommal megalakítottuk az X Városi Állatmentő Egyesületet, amely a mai napig működik, igaz nélkülünk, mert külföldre költöztünk. Egyszer valami igazi jóember beledobott egy kutyát egy cég tűzoltó víztározójába, onnan én mentettem ki az ebet úgy, hoy télen bementem érte a vízbe. Számtalan kutyát mentettünk ki a sintértelepről a kivégzésük előtt, a leghíresebb esetünk az volt, amikor egy öregasszony éppen ásóval verte agyon a 2 méteres kötélen levő kutyáját, amikor riasztottak minket a szomszédok. Még időben érkeztünk, elvettük a fején, lábán vérző sebes kutyát, meggyógyítottuk, s ráadásul nem a menhelyünkre került, hanem kihoztuk Angliába magunkkal később és évekig velünk élt Ásóka néven utalva az előző gazdájára.
2020. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kimenteni valakit egy exe szorításából és kat. alapkiképzés teljesítése.
2020. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmentettem a barátnőm életét ^^
2020. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Két diploma, két nyelvvizsga, önálló egzisztencia 30 éves koromra. Emellé jogsi, már a 12. félmaraton. Véghez vittem azt, amit kitűztem magam elé.
2020. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elértem mindent, amit akartam, olyan életet élek, amit megálmodtam.

De az első, ami a kérdés kapcsán eszembe jutott: meg tudtam látni valakiben a szánnivaló, esendő embert, aki vétett ellenem, és meg tudtam bocsátani. Ez az érzés tartós maradt bennem, már majdnem 20 év telt el azóta.

2020. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Segítettem embereken.
2020. dec. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Megtanultam logikusan gondolkodni és (sok megbántás és átverés után) nemet mondani bizonyos szituációkban, és embertípusoknak.
2020. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Azok után, ahogy #5 pontozva lett, inkább le se írom
2020. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös vagyok és hidd el, egy pillanatig sem érdekel :) Nekem ez volt a fontos, másnak meg más. Szép dolog amikor valaki megment egy életet, össze sem hasonlítható a tanulással és a pénzkereséssel. De nekem ilyen helyzet nem adódott - szerencsére. De tanultam és dolgoztam, így a kitűzött cél elértem. És erre büszke vagyok, pontozástól függetlenül :)
2020. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!