Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lenézem az élhetetlen, nyafogó...

Lenézem az élhetetlen, nyafogó embereket, ez bűn?

Figyelt kérdés

Itt is sokan vannak. Én a magam mércéje szerint sikeres vagyok, nem tudom azért lettem-e az, mert magamhoz is "szigorú" (?) vagyok és mindent végigviszek, amibe belekezdek. Nagyon idegesít, amikor valaki nem hajlandó valódi erőfeszítéseket tenni, amikor meg akarja úszni a verejtékes melót, de hisztizik mint egy fürdős, hogy rossz munkája, kevés pénze van.


Rossz vagy túl szigorú ember vagyok? Baj ha nem nyalogatom azok sebeit akik amúgy is ezt teszik magukkal egész nap?



2020. dec. 25. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen emberek energiavámpírok, tenyleg nem érdemes foglalkozni velük.

előfordulhat hogy valaki egy tragédia vagy mélypont miatt kerül átmenetileg ilyen állapotba, nekik érdemes segíteni, de aki alapból ilyen attól jobb távol maradni

2020. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van az a helyzet, amikor az ember mindent megtesz mégsem akarnak összejönni a dolgai. Természetesen ez is átmeneti állapot, mert előbb-utóbb úgyis összejön valahogyan. Az az ember, aki kudarcot él át, természetes módon érzi magát rosszul, csalódott. Azonban vannak emberek, akik szimplán imádnak panaszkodni egy életen át, anélkül, hogy bármit tennének, hogy jobb legyen. Ezt én sem szeretem, kerülöm.
2020. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
A baj, hogy az ilyen ember mindent, és mindenkit lenéz, mert nem olyan tökéletes az ő szemében senki sem, mint ő, saját maga.
2020. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem bun ... egyszeruen csak el vagy szallva magadtol. Majd pofaranyalsz egyszer es majd akkor mas lesz az arcod. Az elet mar csak ilyen :)
2020. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Ahhoz képest ide jöttél nyafogni róluk :D
2020. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

#5: +1 :)

De valahol igazat adok, én se tudok sajnálni olyanokat, akik sírnak, hogy nem lehet megélni, milyen rossz ebben az országban, aztán kiderül, hogy se piacképes végzettség, se nyelvtudás, se kitartás, se akarat, se semmi nincs meg bennük, csak várják a csodát.

2020. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!