Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Látjátok, lányok?

Látjátok, lányok?

Figyelt kérdés

Ilyen egy belevaló csaj!


[link]



2020. dec. 25. 19:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Elég nagy gondok vannak a fejedben, ha szerinted ennyitől belevaló egy nő, hogy tud fegyverrel lőni... :D Nem is akarom tudni, hogyan vélekedsz a világ többi dolgáról.
2020. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem belevaló, nem lőtt vissza rá senki 🤷‍♂️ játszani akárki IS tud.
2020. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nemcsak attól belevaló, hogy lőtt, hanem hogy ő Michelle Rodriguez. Ha mond nektek valamit a név. Maga a dög.
2020. dec. 25. 19:43
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
És akkor most hova szarjunk? Csak nem azt várod, hogy hirtelen minden nő műtesse magát Michelle Rodriguezzé, mert szerinted ő az ideál? Elárulom nem csak a te véleményed létezik, ahány ember annyi ízlés. Ha te az ideálod miatt mindenki mást szarnak és csúnyának tartasz a te bajod. Majd más pasik megkapják a jó nőket, te meg kergethetsz egy álomképet életed végéig :D
2020. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Neked az a bajod, hogy Michelle seperc alatt szétkapná a pofidat, ha ilyen tiszteletlen lennél vele is. Vérbeli latino csaj.
2020. dec. 25. 19:51
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Férfiként számomra sokkal inkább taszító Michelle Rodriguez. Akár egy albán vendégmunkás.
2020. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ebben semmi extra nincs. Én is voltam számtalanszor lőni, amikor 19 éves lettem. Személy szerint szerintem az én ejtőernyőzésem, sziklaugrásaim, canyoning vagy éppen sziklamászásaim vagányabb dolgok, de ez már a szubjektív véleményem.


Szerintem Rodriguez semmilyen téren nem extra, vagy átlagon felüli, de ez már ismét az én véleményem. Külsőre szerintem vannak sokkal szebb nők, tevékenységek által pedig egy Clair Marie vagy Ashley Fiolek köröket ver rá.


Ezzel se a színésznőt, se téged nem leszólni szeretnélek, de azért ne csinálj úgy, mintha egy etalon lenne, főleg egy olyan ember képében, aki messze elmarad más, sokkal "több" emberektől.

24/L

2020. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%
A férjem szerint meg én vagyok belevaló nő, mégis szöges ellentéte vagyok ennek a bigének. Most akkor mi van? :D
2020. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Évekig éltem Sacramentoban, California fővárosában, bocs. Kicsit többet tudok, mint te.
2020. dec. 25. 19:54
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet, hogy belevaló, de ha jól tudom, nagyon nehéz együtt dolgozni és kijönni vele. Agresszív bárki tud lenni, ettől még nem lesz menő.
2020. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!