Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tud az ember egyik...

Hogyan tud az ember egyik napról a másikra felhagyni az összes rossz szokásaival és beidegződéseivel, végérvényesen leszámolni velük ? TÖBBI LENT.

Figyelt kérdés
Szeretnék új ember lenni ! Nektek mi ad/adott motivációt a változtatáshoz, hogy egy jobb, boldogabb, kiegyensúlyozottabb ember legyél ?

2020. dec. 25. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Sehogy.
2020. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gyors sikert szeretnék és lehetőleg minden egyes rossz tulajdonságomat és jellemhibámat gyökerestül szeretném kigyomlálni. Szeretnék egy boldogabb, jobb, pozitívabb ember lenni !
2020. dec. 26. 00:01
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Lobotómia
2020. dec. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Elhatározás megvan, ez már jó, de nem fog egyszerre az összes megoldódni. Apránként lehet csak egyszerre csak egy rossz szokással foglalkozz utána jöhet lassan a többi. Gyors nem lesz, kitartó munka kell hozzá, hogy új szokást alakíts ki.
2020. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Ez kezdésnek jó.Erős elhatározás.Nem teszel úgy amiről tudod,hogy rosszul csináltad eddig.A jellem az más.Azt gondolom nehezebb.

Bár biztos nem lehetetlen.

2020. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem megy azonnal,Googleba írd be,sok hasznos praktika van amiket tudsz használni.

Szépen lassan,fokozatosan kezd el,ne hogy nekem 3 nap alatt ki égj,én ki égtem többször is ezért óvatosan fogom csinálni,az az szépen fokozatosan.

Sok sikert.

2020. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez végül is egy halogatás, így van egy könyv, ami talán hasznos lehet: Petrt Ludwig: Vége a halogatásnak. A gyakorlati részét is végezni kell!
2020. dec. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tok jo valaszokat irtak az eddigiek! 🙂🙂

Azzal nem ertek egyet, hogy “sehogy” meg “lobotomia” 😄😄 Ezeket fogjuk fel viccnek.

Szerintem is lepesrol lepesre kezd, egy nap alatt nem megy az ilyesmi. Ido kell mig a rossz szokasokat es beidegzodeseket ujakkal tudod felulirni. De lehetseges! Viszont akar gyerekkorodig, szuleidig is vissza kellhet menni, mert mindent otthonrol hozunk es sok mindenre a magyarazat is ott van. Rossz minta otthonrol, amit az ember kepes evtizedeken at hurcolni es kovetni. Kulon lepes ezeket felismerni is. Ha gondolod irj konkretumokat, mert van amivel konnyebb elbanni es van amivel nem.

2020. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Vicc is volt😁🙂
2020. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát pedig a "sehogy" válasz a nyerő, ugyanis egyik napról a másikra, az összes rossz szokással felhagyni tényleg sehogy nem lehet. #8 Is leírja, hogy nem ért egyet a "sehogy" válasszal, aztán kifejti, hogy idő kell hozzá, meg fokozatosság. Ez igaz, de attól az eredeti kérdésre még a "sehogy" a helyes válasz.
2020. dec. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!