Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is vette észre azt magán,...

Más is vette észre azt magán, hogy mivel régebben áldozat volt a személyisége szép lassan átalakult undorítóvá, pont olyanná mint amit anno megvetett?

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
elvileg Freud is megállapítja szóval létezik ilyen de ritka, élő példát én rá nem ismerek.
2020. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Én áldozat vagyok, mert hagyom magamat kihasználni, alázni, párhuzamban nem engedek magamhoz közel senkit sem.
2020. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Én áldozat voltam, de szívós és kemény munkával egy felelősséget felvállaló, cselekvő ember lett belőlem.
2020. dec. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, észrevettem magamon.

Igazából csak pont úgy viselkedem bizonyos emberekkel, ahogy ők velem. Ez néha nem tetszik nekik :D a fagyijuk visszanyalt

2020. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Áldozat típus voltam, sokan belém tapostak. Most, hogy a másik oldalon állok, átlátom, miért tették. Annak idején inkább rinyáltam, ahelyett, hogy javítsak az életemen. Most már engem is idegesítenek a szerencsétlen, tehetetlen emberek, amilyen én voltam.
2020. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Én nem így érzem. Persze, nekem is az volt a reakcióm, hogy belefáradtam abba, hogy mások véleményének rabja vagyok és egy idő után leszartam az emberek cincogását meg a pofájukba vágtam, hogy amúgy ők ki az isten fszának gondolják magukat, mikor azt hiszik, hogy érdekel, ha valami nekik nem tetszik...


De alapvetően normális ember maradtam, csak megtanultam kiválogatni az embereket és dolgokat, amiket leszarhatok és megtanultam határozottan fellépni az olyan fsztartályokkal szemben, akik sokáig engem is hallgatásba és megfelelésbe kényszerítettek. De ezt inkább előnyömre fordítottam és védem azokat, akik nem mernek önmaguk lenni. Inkább amolyan "bandavezér" típus lettem, ha lehet ilyet mondani. Aki kihúzza magát és kimondja, hogy "na most próbálj meg elnyomni". De mindig is ilyen akartam lenni.

2020. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!