Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy szeretted, barátod,...

Ha egy szeretted, barátod, vagy ismerősöd nyerne 1 milliárd Ft-ot, akkor örülnél, vagy irigykednél ? Őszintén !!!

Figyelt kérdés
Fel tudnád-e dolgozni lelkileg, hogy míg te dolgoztál 40 évet, ő pedig pl még csak 10-et, mégis ő lett milliárdos ?

2020. dec. 26. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Soha nem gondoltam, hogy 40 évnyi melóval nagyobb esélyem lenne milliárdosnak lenni, mint 10 évnyivel. Szóval nem ez lenne a baj. De ez akkora összeg, hogy valószínű elveszteném a barátot, ha nem húzna ki kicsit a szarból, ha már így alakult a sorsa. Vagy azért veszteném el, mert kimenekülne a világból, nehogy mindannyian a nyakára járjunk.

Én sokszor elgondoltam, hogy mit tennék. Az nem menne, hogy maradjak, ahol vagyok, és titokba tartsam. Valószínű egy összeget szétdobnék a közelebbi rokonok-barátok között, és utána a világ végéig meg sem állnék. Nem megy másképp :\

2020. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Minek? Majd elfogy.
2020. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Örülnék is, és irigykednék is.
2020. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a kettő együtt is lehetséges.


Bár megjegyzem, olyan közeli barátokat, akiknek elárulják, hogy, nyertem a lottón, simán megdobnék pár millióval.

2020. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Az ilyen pénzek gyorsan elfogynak, ahogy az előttem szóló írta.
2020. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Leirom oszinten.

Kulfoldon elek,magyarbol koltoztem el.

Nekem jo 15 evvel ezelott szerencsem volt.

Nem irom le mennyi esett le,de nem 1 kezdodott,annyit elarulok.

Amikor megkaptam,elinteztem minden papirt es egy szep kulfoldi orszagba emigraltam.Vettem egy hatalmas teraszos lakast,garazzsal,felszini parkoloval,egy szep nyaralot egy nyugalmas helyen es ketto autot.

Egy cuope meg egy terepjaro.

Neha neha hazajovok par hetre ,de mar alig tudok azonosulni az itteni emberekkel.

Egy szelvenyt adtam fel,veletlenszeru szamokkal.

2020. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Irigykednék rá valószínűleg, de nem rosszindulattal.

Nekem célom a milliárd, és az anyagi függetlenség, de szakmai úton fogom elérni.


Azon el szoktam néha tűnődni, hogy mi történne akkor, ha idejekorán, nyeremény vagy más formában az ölembe hullana ez a pénz anélkül, hogy megdolgoztam volna érte?


Vajon ugyanúgy folytatni tudnám-e a hivatásomat? Vagy bizonyítani akarnék, és abból ugyanannyit összegyűjteni?

Esetleg feladnék mindent utána már?

2020. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs, nagyon kevés ismerősöm van, akikkel nem tartom a kapcsolatot, így nem osztana-szorozna a dolog semmit sem.
2020. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Baráti, ismerősi körömet ismerve azaz 1 milliárd 5 év alatt visszaforgatásra kerülne a gazdaságba.


Egyáltalán nem irigyelném őket se akkor amikor nyernek, se akkor amikor nincs semmijük.


Ebben a pillanatban én állok a legjobban a baráti/ismerősi körömben.

2020. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lenne, mert nem tudnám meg. Ahogy én sem, más sem mondaná el senkinek a nagy nyereményt.
2020. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!