Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon ketté fog szakadni majd...

Vajon ketté fog szakadni majd a társadalom oltottakra és nem oltottakra?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem, miért szakadna?
2020. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ennél sokkal jobban szétszakad pl. Fidesz-pártiakra, és ellenzékiekre.
2020. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen, a fővárosban létrejön egy disztópián társadalom, Pesten fognak élni az oltatlanok, Budán meg az oltottak, a Parlamentet átköltöztetik a Várba. Blokád alatt lesz lezárva az összes híd, a Magyar Államőrség hadihajói fognak járőrözni a Dunán, és aki megpróbál Pestről átszökni Budára, arra tüzet nyitnak. Hűha, lehet most adtam valakinek egy jó regényötletet. 😁
2020. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Aki lepontoz, az megmagyarázná, hogy is képzeli el a ketté szakadást? :D
2020. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Most ezt pontosan hogy érted? Ha már 2 ember be van oltva, már akkor is beszélhetünk kettészakadásról, hisz ők be vannak oltva a többiek meg nem. Nem értem tényleg mire érted.
2020. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

?

Most is kismillió felé van szét szakadva világszerte a társadalom az, hogy jön egy újabb ok az lényegtelen. Képteld el amit általános alsó osztályba csináltatok matek órán mikor a halmazok metszik egymást. Most ugyan ez zajlik a világban jelenleg csak nem 3-4 halmazzal hanem mondjuk több ezerrel.

2020. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
#1-es, csak mert fontos neked, ezert en adtam neked par zold pacsit.
2020. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Mármint ellenségeskedés szempontjából? Simán el tudom képzelni. Lesz majd a "miattatok kell még mindig maszkot hordani, idióta konteóhívő vírustagadó, középkori babonás oltásellenesek" - csapat meg a "hatalomnak becsicskuló, hiszékeny birkák, aki megnyirbálnák az önrendelkezési meg személyes szabadságjogainkat"- banda.

Reálisnak tartom, hogy lesz olyan, hogy utazni biz. helyekre csak oltottaknak lehet majd, biz. rendezvények sem lesznek nyilvánosak mindenki számára, csak ha igazoltan oltva van, stb. Mindenesetre kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből.

2020. dec. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
persze, hogy kettészakad...az emberek nem szeretnek egyetérteni másokkal...az már olyan unalmas lenne, pláne ha te már csak második lehetsz a sorban...kötelező azt mutatni, hogy te másképp gondolod, hátha kitűnsz a tömegből.
2020. dec. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szerintem igen. De rem~lehetőleg a két tábor csak egymást fogja utalni és nem az lesz a vége hogy az oltatlanokat kizárják a társadalomból.

(effelé tendál a világ de biztos lesznek országok amik nem)

2020. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!