Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai generációról ? Én huszonéves vagyok, és szégyellem, hogy nincs Instám, Tiktokom, nem osztok meg képeket magamról soha stb...mint a mai fiatalok Azt érzem kilógok a sorból, mintha egy űrlény lennék.

Figyelt kérdés

Unalmas az életem, más mutatja milyen szép élete, hova utazott, készít tartalmakat, videókat Youtubeon. Instán más naponta oszt meg képeket

nekem meg egy nagy nulla, semmi... Nem vagyok fenn semmilyen közösségi oldalon, max Facebook, de ott is csak a Messengert használom. Nagyon gáz vagyok...



2020. dec. 28. 01:30
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Ezeknek az embereknek boldog életük van, naponta osztanak meg a tökéletes életükről képeket Instán, de én olyan lusta nyomorék vagyok, hogy még azokat sem követem..
2020. dec. 28. 01:33
 2/52 anonim ***** válasza:
55%

Mit szégyellsz ezen?

A magyarázat: Covid ellen van gyógyszer és vakcina.

A hülyeség, butaság ellen nincs.

2020. dec. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem vagyok fenn közösségi oldalakon, nem osztok meg képeket, tartalmakat= nincs életem..
2020. dec. 28. 01:34
 4/52 A kérdező kommentje:
Nem haladok a korral és a divattal, ami trendy: Instagram, youtuberek, Tiktok stb... És ez gáz... Nagyon gáz.. Nem haladok a korral, le vagyok maradva..
2020. dec. 28. 01:36
 5/52 A kérdező kommentje:
És bulizni se járok sehova. Mégis hogy lehetek ekkora csicskagyász ???
2020. dec. 28. 01:40
 6/52 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy vagy lemaradva, nem ez dönti el. Nekem sincs ezeknek a nagy része és én se töltök fel semmit sehova. Azon kívül is lehet életed, nem kell online lennie mindennek. Különben is kit érdekel más mit csinál. A lényeg hogy TE élj olyan életet amilyet szeretnél mert a végén önmagadnak kell elszámolnod nem instakeménygyerek56356-nak.
2020. dec. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Jó de nekik a képek amit feltesznek megmarad az utókornak.
2020. dec. 28. 01:42
 8/52 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sincs egyik se, a messengert leszámítva. Pedig van életem, csak minek osszam meg, hogy hová utazok. Nem lesz érdekesebb az utam, meg nem lesz fűszeresebb a csirkecombom, mert a szomszéd Jóska likeolta. 19 vagyok pedig.
2020. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Youtube videósoknak van 100 000 +os nézettségük. Én mit tettem le az asztalra? Semmit..
2020. dec. 28. 01:43
 10/52 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, de a te képeid is megmaradnak, nem? Mármint gondolom nem törlöm őket, szóval ezt nem értem.
2020. dec. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!