Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tálálkoztatok már kontrollmáni...

Tálálkoztatok már kontrollmániás emberrel ? Rokon, vagy barát, ismerős. Aki agresszív, fizikailag és/vagy verbálisan bánt, erőszakos, lelki terrorban tart, megfélemlít.

Figyelt kérdés
Van ilyen ember az életedben? Családtag, vagy barát, esetleg kolléga ? Mit lehet egy ilyen őrült idegbajos emberrel kezdeni ?

2020. dec. 29. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Meg kell szakítani vele a kapcsolatot azonnal és örökre.
2020. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Kérdésre a válasz: IGEN


Megoldás: #1 leírta.

2020. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Apám ilyen volt.

Akkor lett nyugodt életem, mikor anyukámmal együtt távoltartásit kértünk tőle és kizártuk teljesen az életünkből. Nem beszélek vele, mert ha megtalál, zaklatni fog. Nem tudtam vele megbeszélni mint két felnőtt ember, hogy ez nem így működik. Istennek hiszi magát, akinek a szava szent és aki fölött még a törvény sem rendelkezhet... Egyszerűen nem viselte el azt sem, hogy felnőttem és nem úgy, mint egy aggódó szülő, hanem fenyegetően és ijesztően akarta érvényesíteni a szavát, mint aki bolond.


25N

2020. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tőle= miatta
2020. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen.
2020. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elegem van a rohadt idióta emberekből, akik manipulálni akarnak és át akarják venni felettem az irányítást. Meg mineig mindent jobban tudnak helyettem, helyettem akarnak folyton dölntéseket hozni és hatalomfitogtatnak. Gyűlölöm ezeket a retkeket !
2020. dec. 29. 19:57
 7/10 A kérdező kommentje:
Utálom azokat az embereket, akik el akarnak nyomni engem és hatalmaskodnak felettem. Dögöljenek meg !!
2020. dec. 29. 19:59
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Részben ilyen vagyok: munkára vonatkozóan kontrollmániás vagyok.

"verbálisan bánt, lelki terrorban tart":

Részben ilyen vagyok, de senki sem tudja, mi a célom vele. Aki közeledik hozzám, nem akarom magamhoz közel engedni, okkal, így inkább bunkó stílusommal elmarom magam mellől.

Nem szeretem magamban ezt, mert nem tudom átérezni, megérezni az igaz szeretetet, tehát ezzel magamat is bántom.

Talán ha egyszer egy nőnemű egyén totálisan helyretenne, akkor jönnék rá végre, hogy mit hagyok ki...

2020. dec. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sógorom, de nem tartom pont emiatt a kapcsolatot velük.
2020. dec. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Apám az.
2021. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!