Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy nagyjából...

Normális, hogy nagyjából tisztában vagyok a hibáimmal de ha más szájából hallom a hibáim, rossz tulajdonságaim akkor még is nagyon rosszul esik?

Figyelt kérdés
Pláne ha pl rokonom mondja a másiknak az még rosszabbul esik, mert ettől úgy érzem, hogy nem tud elfogadni úgy ahogy vagyok.

2020. dec. 30. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Normális hogy rosszul esik.Mondjuk attól is függ hogy milyen stílusban mondják,mert akkor mondjuk lehet nem esne annyira sz@rul,ha szépen mondanák.Próbálj változtatni és akkor azt is mondják majd,hogy változtál,az pedig jól fog esni
2020. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes.

És még rosszabbul esik, ha szüleid vagy testvéreid hibáját emlegeti valaki más. Hiába tudod, hogy annak az embernek igaza van, védekező reflexet indít be benned (ha egyébként szereted őket).

2020. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mélyen belül azért fáj annyira, amikor tükröt tartanak, mert te nem tudod magad így elfogadni és ha valaki kimondja azt amitől belül félsz, az csak ráerősít az egészre. Normális reakció, de ez nem jelenti azt, hogy nem érdemes változtatni rajta.
2020. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavar, ha olyan hibát hánytorgatnak fel, amin nem tudok javítani. Pl. egy rakás pénzt rászántunk gyerekkoromban a fogszabályzásra, de haszna nem volt, a fogzománcomat megkarcolták, a fogsorom több évtized után újból nem egyenes, és még hányingeres is lettem, Daedalon nélkül nem tudnak nekem fogat tömni, fogszabályzás előtt ilyen gondom nem volt.
2020. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!