Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek én ha felnőtt...

Szerintetek én ha felnőtt férfi létemre infantilis vagyok, azt érdemesebb elfogadni, vagy megpróbálni legyőzni?

Figyelt kérdés
Sok játékot szeretek, de sok olyan dolgot is amit inkább gyermekeknek készítenek. Valamelyik este azt álmodtam, hogy játszóházban vagyok és ilyen szuper csúszdákon csúsztunk le.... tudom meredeken hangzik, de ez nem ritka. Amúgy alkatilag teljesen férfias vagyok és igyekszem megtartani a sportos fitt formámat. Viszont az érdeklődési köröm mint egy 10 évesé...
2020. dec. 30. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A 40 50 épes apukák is együtt legoznak a gyerekkel meg stb.

Mindenki gyerek belül amugy.


Van aki tök jo kalandpályát csinalt a kertben a gyerekeinek :)

Ezt is csak belülről motivaltan lehetett


Valaki meg olyan videokat szerkeszt ahol a gyerekek ha leugranak az ágyrol alattuk tűz van es csak a szőnyeg szélén lehet menni meg ilyenek.


Irto jo videok vannak hogy ffiak mikre képesek a gyerek agyukkal!:)


[link]

2020. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha vannak ilyen emberek is, mert nem mindig, nem minden esetben jó az, ha tök, hót komoly valaki. Fő a változatosság:).
2020. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csúszdázni, hintázni a mai napig imádok. Ha valahol ugróiskola van felrajzolva, azon tuti végigugrálok, esetenként többször is. És a plüssöket is szeretem. Ezt leszámítva "normális" felnőttként élek, diplomát szereztem, dolgozom, van párom, barátaim. De szeretek néha gyerek lenni.


39N

2021. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!