Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már mérgező,...

Találkoztatok már mérgező, energiavámpír emberekkel? Akivel ha beszéltetek, találkoztatok, utána rosszul éreztétek magatokat.

Figyelt kérdés
Minden energiátokat leszívta, érzelmileg bántalmazott, manipulált, zsarolt. Kontroll alatt tartott.

2020. dec. 30. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmm.. Ennyire egyben mindent nem tapasztaltam. Vagyis tapasztaltunk. De tény hogy van egy ember akivel ha sokat találkozunk a szerencsénk elmegy..
2020. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Számomra majdnem mindenki energiavámpír, utálom a semmiről sem szóló ostoba fecsegést.
2020. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Így nem. Olyanokkal viszont rendszeresen, akikkel normális a beszélgetés, aztán később előjön, hogy csak érdekemberek.
2020. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Igen. Ignorálnom kellett a bántalmazot.


Viszont aki leszivta az energiám az egy olyan depis srac volt, akit sikerult ebből kimozditanom es szint vittem az életébe(jokedv talalkozasok programok, teljesen átvarázsolodott), de agyban el sem jutott addig, hogy átlássa, ami törtenik vele, az tőlem van, ugy le is sz.rt, es senkinek nézett az életében csak, mint egy szürke pontot, aztan levettem rola a kezem (hanyagoltam, alig reagáltam), aztán megint zuhant vissza, állandoan(értsd szószerint) depis, panaszkodos, a hangjában sincs erő, de amennyit én korábban beleadtam es csak adtam adtam, azaz leszivott de nem táplált, én azt ujra már nem válallom.

A szememben menthetetlen. Rábiztam az életre. Vagy bajlodjon vele más.

2020. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
*aki manipulált ill zsarolt, aki szemét aljas volt, stb azt en ignoráltam.
2020. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
*az energiavámpir srácot is mondjuk
2020. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen kulfoldon mikor egy büfében dolgoztam volt egy fokasszas felig torok felig nemet no .... vagyis neni 80 eves es meg mindig ott van minden nyari nap es az osszes dolgozóját leszivja.... annyira oreg egyfolytaban ki kellett szolgálni ha leejtett valamit szolt h menjunk felvenni helyette....... minden oraban volt neki valami nyugje.... ha valaki elment szabira egybol mondta utana h lett egy kis penze aztan megy is.... Ah borzaszto volt raadasul a vendégekkel is tok lekezelő volt egyszer volt h egy kisfiu jott vasarolni de hosszu haja volt es elkezdte neki is mondani h azt hitte h lany miert ekkora a haja.... meg ha nem figyelt ra valaki ledobott egy tanyert aztan lehetet azt is utana szedni ahhh botrany
2020. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Amikor a munkatársaim elkezdenek fociról,sportfogadásról meg videójátékokról beszélgetni,de olyan szenvedéllyel és véget nem érően,hogy csak nézek,hogy ezek milyen nyelven beszélnek.

Először csak ásítozom,aztán megnézem a telefonomban a meztelen nőimről/nőmről készült képeket,aztán ha nem változik a téma nőkre meg dugással kapcsolatos témákra akkor elhagyom a helységet.

2020. dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8: Engem meg speciál pont a szexuális témákkal tudtak leszívni.


Volt egy haverom, aki a tehetetlenségével ment az agyamra. Egyetem végzése után több, mint 10 évig nem dolgozott semmit, egyértelműen válogatott a munkák között, alig jelentkezett állásokra, de azért panaszkodott, hogy nehezen él. Valahányszor valaki segített volna neki, azt különféle mondvacsinált indokokkal elutasította, majd panaszkodott tovább. Egy idő után persze, hogy ráuntam, közöltem, jobb, ha többet nem találkozunk.

2021. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!