Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem undoritó mikor...

Csak szerintem undoritó mikor a sztárok egész családjának a lábát nézegetni kell ezeken az újságban szereplő fotózásokon?

Figyelt kérdés

Amikor ilyen családi fotók vannak bent az újságban, ülnek kanapén stb.

Miért nem lehet ilyenkor legalább egy sima fekete zoknit felvenni?


2021. jan. 1. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen képet nem láttam még, mert nem olvasok ilyeneket. Ajánlom neked is. Egyébként az ő képük, úgy öltöznek rajtuk, ahogy akarnak. Szerinted érdekli őket egy ismeretlen alak véleménye?
2021. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért mókás lennem ha a feleség, lánygyerekek fekete egyenzokniban üldögélnének a kanapén!...minden család, minden képen.:)

Egyébként nem tudom mitől beszélsz, milyen újság, milyen család?

És mióta kötelező bármilyen képet is nézegetni ezekben, vagy ezeket megvenni?

Azt már meg sem merem kérdezni, hogy a láb mennyivel irritálóbb vagy "szemérmetlenebb" testrész, mint a karjuk, nyakuk, arcuk?

2021. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Viseljenek vegyvédelmi ruhát!

Vagy...nem kell ilyen képeket nézegetni. Én pl még életemben nem láttam egyet se, így nem mondhatnám, hogy nagyon zavar az életvitelemben ez a jelenség.

2021. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Egy régebbi melónál az volt a feladatom, hogy szőrtelenítsem őket, hogy nyomdakész állapotba kerüljenek az amúgy profi fotók. Jellemzően női énekesek voltak, de akadtak férfiak is. Hát hidd el, inkább nézegetném a lábaikat messziről... :D
2021. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én azt érzem ebben a kérdésben, hogy a Kérdező fordított pszichológiát alkalmaz. Valójában imádja, hogy láthat lábakat, de ellentétesen adja ezt elő.

Nincs igazam?

2021. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5-ös, nagyon nincs. Még a sajátomat sem szeretem, pedig nincs vele semmi baj teljesen szabályos, nemhogy másét. Főleg, ha full idegenét kell nézni, akinek még csúnya is.


Bár igazad lenne.

2021. jan. 1. 20:02
 7/11 anonim ***** válasza:
De nem kell nézegetni. Nyugodtan lapozz tovább. Ha nekem valami nem tetszik,nem nézem.
2021. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nézned "kell"? Ki kényszerít?
2021. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézegesse az ÁNTSZ!...
2021. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem kényszerít rá senki, így meg sem kell ezt tenned. Ha valami nem szimpatikus, csak simán lapozz tovább.
2021. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!