Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak számára zavaró, ha...

A férfiak számára zavaró, ha egy nő csak akkor mosolyog, ha oka van rá? Mi számít vonzónak egy nőben ( belső tulajdonságok)?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Ha már belső tulajdonságok akkor az a legfontosabb,hogy szűk legyen a lyuka.A mosollyal kapcsolatban meg az van,hogy aki ok nélkül állandóan mosolyog az értelmi fogyatékos.Az meg cink még dugásra is,akkor is ha szűk a lyuka.
2021. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a határozottság nagyon vonzó egy nőben. Nem férfias értelemben vett határozottságra gondolok, hanem inkább arra, hogy tudja, hogy mit akar a másik féltől és nem fél célzásokat tenni ezzel kapcsolatban, hogy a férfinak is leessen, hogy mi a helyzet (mivel nem vagyunk gondolatolvasók).
2021. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
Nekem ez nagyon tetszene, mert domináns személynek tűnne ez a ritka mosoly, ami az adott arcformához, jellemhez tökéletes tud néha lenni.
2021. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a mosolygósabbak jönnek be.
2021. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!