Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A humor, a kabaré már nem...

A humor, a kabaré már nem olyan jó szerintetek sem, mint régen volt?

Figyelt kérdés
Mint Hofi idejében, vagy Markos-Nádas idejében?Miért lett gyengébb a humor színvonala szerintetek?

2021. jan. 2. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lennének, vannak most is jó humoristák, csak egyszerűen nem szerepelteti őket a média.
2021. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a humor relatív fogalom. Én meg vagyok elégedve a mai felhozatal egy részével is. Például KAP, Mogács, illetve Bödőcs véleményem szerint bőven nézhető.

Nyilván lehet én azért gondolkodok így mert fiatal vagyok és generációnként is változik a humorérzéke az embereknek de igazság szerint ez szubjektív dolog és én azt mondom, hogy van olyan színvonalas a mai kabaré felhozatal mint régen attól függetlenül, hogy ezzel sokan nem értenek majd egyet.

2021. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem is nagyon jó standuposok vannak!


A régiek fasorba se jöhetnek hozzájuk képest!

2021. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Ma is simán van olyan jó, csak egyszerűen túlságosan felgyorsult a világ ehhez is. Régen azért "egyszerűbb" volt annak aki bekerült a köztudatba, az ott is tudott maradni.


Például gyerekkoromban (és ez 2000-es évek) egy sima vicces videó is CD-n meg telefonokon terjedt, 10-15 videó volt ami a suliban terjedt, azok maradtak meg a köztudatban.


Ma meg összes ismerősöm 2 percenként küldözgeti a "viccesebbnél viccesebb" videókat, megnézem, már nézem is a következőt. Egyszerűen nincs annyi agyi kapacitásom meg időm, hogy mindre figyelni is tudjak és "maradandóak legyenek".

2021. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Na meg mondjuk engem egy Markos-Nádas vagy Sas kabaré az őröletbe kergetett mindig is.
2021. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Ízlés dolga, én ezekért annyira sose voltam oda. Se akkor, se most.
2021. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A gyors stand up comedyk tönkretették.
2021. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hofi nem félt kritizálni a társadalmat és a kormányt, az előadásainak majdnem mindig volt mélyebb mondanivalója amellett, hogy még mai szemmel is vicces volt.

Manapság a humoristáink többsége elég felszínes szinteken mozog, nincs tényleges tartalma annak amit mondanak, enélkül pedig csak langymeleg műsorokat lehet csinálni, ami nem hagy mély nyomot az emberekben. Pláne ha a vicceik fele nem is olyan vicces.

Talán Bödőcs az egyetlen kivétel, amit lehet is látni a rajongótábora nagyságán.

2021. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Vicces, hogy lepontoznak azért, mert szubjektív véleményt nyilvánítok :D
2021. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én elég konzervatívnak tartom magam sok téren. Nagyon szeretem a régi dolgokat, sokkal jobban mint az újakat. (Régi zenék, műsorok, divat, szokások stb.) Viszont én a "nagy öreg" nevettetőkön még csak mosolyogni sem tudok, maximum azon, hogy aranyosak ahogyan előadják. (Hofi, Hadházi, Bödőcs -oké ő nem öreg, de régi stílusu).


Természetesen ettől még tisztelem őket, és egyáltalán nem tartom kevesebbnek egyikőjüket sem. De nekem humorból az ő fajtájuk nem jön be.


Beliczai, Benk Dénes, Kőhalmi, Kiss Ádám.


Inkább ez a vonal ami bejön.

2021. jan. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!