Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Letöröltem a Fb ismerőseim...

Letöröltem a Fb ismerőseim 70%-át akikkel nem is beszélek csak egyszer láttam őket. Olyan felszabadító érzés volt. Ti is csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Minek legyenek?

Olyan frusztráló nyomasztó volt és nem is voltam rájuk már kíváncsi.

Semmi értelmét nem láttam. Majd ha jönnek új emberek akkor azzal bővül.


2021. jan. 3. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Jól tetted. Akikkel nem beszélsz, miért lennének az ismerőseid ?


Nekem eleve nagyon kevés ismerősöm van Facen, meg a való életben.


És sokszor ők sem írnak nekem.

2021. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Pl a gimiből évfolyamtársak stb..

Ez már egy elmúlt közösség. Számítani egyikre sem számíthatok, köszönni nem tudnak lehet már nem is ismernének meg. Akkor minek nézegessem milyen tortát kapott, meg itt van ott van.

És én sem akarok senki előtt sem szerepelni.

2021. jan. 3. 14:10
 3/13 A kérdező kommentje:
560 ból lett 140 ismerős
2021. jan. 3. 14:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok


140 ? Az még mindig sok.


Nekem össz-vissz 16 ismerősöm van, de őszintén ennek is törölhetném az 2/3-át, olyan kevés emberrel beszélek...

2021. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is ezt csináltam régen. Kitöröltem az általános és középiskolás osztálytársaimat. Engem sem érdekeltek mit tesznek ki úgysem voltunk jóban. Most van 80 ismerősöm.

Elég ennyi.


29/N

2021. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is csináltam ilyet. A másik remek érzés a tiltás. Mikor valamelyik gyökér ismerősöd beszól amiatt, amit a saját üzenőfaladra raksz ki, te meg segítesz rajta, hogy ne lássa és törlöd az ismerősök közül, az is jó érzés. Meg az is, mikor valaki próbál bullyzni, mert azt hiszi, óvodában van, te meg csak fogod és letiltod és többet soha nem szól hozzád. 😂


Imádom ezt az érzést.

2021. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is terveztem, de inkább magamat töröltem.😅
2021. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért fent sem vagyok, mert 99% ilyen lenne, a maradékkal meg tartom a kapcsolatot személyesen, és semmi szükség rá, hogy lássam, hogy épp milyen tortát sütöttek.
2021. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is megcsináltam pár éve, kitöröltem mindenkit akivel legalább egy éve nem beszéltem, tök jó ötlet volt. Most van kb 70 ismerősöm, de velük tényleg tartom a kapcsolatot és ők tényleg érdekelnek. Már nem nagytakarítok, de néha ha feljön születésnapi értesítő és az juttatja eszembe az illetőt (mert már olyan rég nem beszéltük hogy a létezését is elfelejtettem) akkor szépen kitörlöm.
2021. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat.


Mikor népszerű lett itthon a facebook akkor menőnek számított nekem az iskolában (10 éve), hogy kinek mennyi ismerőse van. De ez már rég volt..

Ráadásul engem zavart is az ismerősök zöme, hogy látják a képeimet mit gondolnak stb..

Meg ne is gondoljanak semmit, nem az életem része ez a sok ember akkor minek "mutogassam magam" nekik.

Talán már akkor félreértelmeztem a fb lényegét, vagy csak így idővel kristályosodott ki hogy mi is fontos.

Ezt az iskoláskori beidegződést kell törölnöm magamban, hogy minél több ismerőse van valakinek annál népszerűbb, több lájkot kap stb..


Azt hiszem akkor még szelektálok.

De tény, hogy ez is egy lelki tisztulás nekem.

2021. jan. 3. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!