Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem tudja sok ember...

Miert nem tudja sok ember elfogadni hogy a halal utan semmi sincs?

Figyelt kérdés
Sziasztok, en romai katolikus vallasu vagyok, voltam elso aldozo,bermalkozo, de megfigyeltem sok sok ember lemond mindenrol a mennyorszag miatt. Szerintem folosleges, egy eletunk van. Sokak szerint ha meghalnak akkor kezdodik az elet igazan a masvilagon... szerintem meg nem. Mindenki a koporso fele halad meg a kis baba is aki ma szuletik az is meghal egyszer. Persze mondjuk olyan dolgok hogy cigi ital csunya beszed ilyenekrol lekell mondani mert ezek nem szep dolgok az eletben.
2021. jan. 3. 14:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Te ebben hiszel, más meg nem. Nem kéne másokra ráerőltetned a nézeteidet :) ezen felesleges pattogni
2021. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
És te miért nem tudod elfogadni, hogy sok embern nem tudja elfogadni? :D
2021. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Mert egy gyenge embernek muszáj valamibe kapaszodnia. Ennyire egyszerű.
2021. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Azért, mert nincs rá bizonyíték, ahogy az ellenkezőjére sem!!


Én nem a mennyországban hiszek, hanem az újjászületésben...hiszem hogy nem csak ez az egy életünk van, és azért vagyunk a földön hogy tanuljunk amihez egy élet ugye kevés.

Az meg hogy nem emlékszünk rá, volt e születésünk előtt bármi is, az csak szimplán biológia...gondolj bele, mekkora agy kéne hozzá, hogy például 5 élet emlékeit eltudja raktározni? De a lélek ennek ellenére emlékszik amelyek esetleg ösztönök formájában jelenhetnek meg..

2021. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Majd ha meghalsz megtudod mi van utána. Addig ne foglalkozz ilyennel!
2021. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Én sem hiszek abban, hogy bármi lenne utána, de ez kb a te szavad az övékkel szemben. Egyikünk sem halt még meg, nem tudhatja egyikünk sem, mi van ott.
2021. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért mert sok ember nem tudná normálisan feldolgozni egy szerette halálát például, ha tudná hogy ő már nincs, nem létezik. Jobban fogadja úgy el, ha arra gondol hogy még létezik és esetleg figyeli őt.
2021. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
30%
Mert sokan szeretnek álomvilágba élni. Ez van.
2021. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Igy könnyebb elfogadni az élet által nyújtott kis csillió szenvedést ( és birkamódon tűrni,nem megoldásokat keresni). illetve könnyebb a tömegeket rávenni arra,hogy ezt elfogadják. Olyan mint a választási igéretek...
2021. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
energia nem vész el, csak átalakul
2021. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!