Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandóan elégedetlen vagyok...

Állandóan elégedetlen vagyok az életben valamivel úgy, hogy van családom, 2 szép gyerekem, szép lakásom, autóm, miért kell mindig több és több?

Figyelt kérdés
Vagy azon kattogok, hogy másik autó kellene vagy a lakás helyett ház, de ha az eszemre hallgatok akkor minek mert másnak ennyije sincs. Csak azt lehet mindenhol látni, hogy sok mindenkinek szép új autó, nagy ház. Mi nem élünk luxusban, de nagyjából meg van minden. De mindig többre vágyok. Miért?
2021. jan. 3. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Akartad ezeket? Vagy csak azt hitted, ha a sablon meglesz, boldog leszel?
2021. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Ami hiányzik, az a felismerés, hogy senkinek nem tökéletes az élete, és soha nem is lesz. Lehet vágyakat kergetni, mert ez a mozgatórugója annak, hogy az ember előrébb jusson, de aki állandóan irracionálisan elégedetlen, az folyton frusztrált lesz.
2021. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem biztos,hogy tudok neked vàlaszt adni,de annyit szeretnék neked elmondani,hogy ezzel pont én is így vagyok,akàr én is kiírhattam volna a kérdést.

Ha gondolod írj privit...

2021. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Ez felszínesség, kirakatélet. Nem veszed észre a valóban fontos dolgokat, mindig csak másokat lesel hogy kinek mije van, és hozzájuk méred magad. Az ilyen ember soha nem lehet boldog.

Milyen gyerekkorod volt? A nővéremék ugyanilyen felszínesen élnek, mert az élettársának extra szar gyerekkora volt, és ő most kompenzál mindennel.

2021. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell azzal foglalkozni, hogy másnak ennyire se telik, és ezért nekünk se legyen több. A többség semmit se tesz érte, csak melegedni jár a munkahelyére.. így nem is jár neki a több! Aki tesz érte, az igen is éljen fényűző pompában!
2021. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Mert még nem tapasztalhattad meg az életedben az igazán rosszat,persze látod másokon,de akkor se tudod beleélni magadat úgy igazán,mert még nem történt meg veled.Példának mondom csak:az ember lát egy hajléktalant,megsajnálja,elszorul a szíve,hazamegy,lefekszik aludni,esetleg elgondolkozik rajta hogy milyen jó,hogy ő ágyban tud aludni,de igazából teljes mértékben beleélni nem tudja magát,mert még nem tapasztalta meg.Szóval amit az egyik ember természetesnek vesz,az ami megvan neki,azon nem rágódik,hanem azon csak ami nincs.A hajléktalannak pedig luxuskörülménynek számítana ha legalább csak egyetlen egyszer is még a hátralévő életében ágyban hajthatná nyugovóra a fejét.
2021. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
#6 és a hajléktalan tesz valamit érte, hogy egyetlen egyszer ágyban feküdjön. Nem!
2021. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
7.:Azt honnan tudod hogy más mit tesz meg valamiért és mit nem?Vele vagy egész nap,vagy inkább csak a hasadra ütve mondogatsz dolgokat?
2021. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Erről szól az élet, kérdező. Minden és mindenki fejlődésre törekszik. A mozdulatlanság maga a halál. Az ember is folyton előrébb akar jutni, ez természetes. Csak sajnos sokan ezt pusztán anyagiak terén szeretnék elérni.
2021. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

" szép lakásom, autóm, miért kell mindig több"


Talán mert ez csupán az alapszint v. belépőszint ahol tartasz.

2021. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!