Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Romákkal kapcsolatban több...

Romákkal kapcsolatban több pozitív, vagy több negatív tapasztalatod volt eddig?

Figyelt kérdés
Aki megírja válaszát és lakhelyét, annak külön hálás leszek!

2021. jan. 4. 17:09
A kérdező szavazást indított:
Több pozitív tapasztalatom volt eddig romákkal kapcsolatban.
Több negatív tapasztalatom volt eddig romákkal kapcsolatban.
43 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen
2021. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem vegyes..Inkább ált. suliban volt gondom velük, azután nem. Pedig az utcánkban elég sok roma él, velük sincs gond..még csak nem is hangosak.

Ennek ellenére elég csendes környék.

2021. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több pozitív volt mint negatív, de ez nagyon egyedi szerintem. Budapesti vagyok, itthon ritkán találkozom romákkal, viszont részt vettem egy programban, ahol baranyai (alsószentmártoni) hátrányos helyzetű gyerekeket taníthattunk, akik majdnem mind romák voltak. Csupa jót tudok róluk mondani, nagy részük szorgalmas, vidám és soha nem éreztem magam veszélyben a faluban.


Azonban még mielőtt lepontoztok, tudom, hogy Magyarországon sajnos nem ez a jellemző.

2021. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szija ahol én laktam nagyon jó romák éltek jobbak

Voltak mint barki más ember de én szlovakiabol vagyok

A falu neve csoltó szlovakul coltovo

2021. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Inkább negatív a tapasztalatom a romákkal

Csongrád megye

2021. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek konkrét példa negatív tapasztalatra?
2021. jan. 4. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Általánosságban inkább negatív, személyes problémám még nem volt velük. A közelebbi roma ismerőseim mind rendes, normális emberek, tehát ha csak rájuk alapoznék, akkor nyilván pozitív lenne, de ők pont a kivételek. Egyébként nógrádi vagyok, itt a népesség harmada cigány.
2021. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is negatív tapasztalataim voltak, de múlt héten kirángatták a kezemből a táskámat az utcán, szóval azóta annál is jobban utálom őket, mint eddig.


Amúgy a barmok elvittek egy táskányi taknyos meg tiszta zsepit, plusz 1 dz kézfertőtlenítőt, mert a telefonom a nadrágomban van, pénz sosincs nálam, a bankkártyám a zsebemben hordom. Szóval a bevételük 0 forint volt. Remélem ezen múlt a havi zabálnivalójuk.

2021. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk, hogy nekem 90% rossz. De ott van a maradek, akiknek semmi kozuk hozza, akik nem tehetnek rola. Ezert tilos ciganyozni, mialatt ertjuk, hogy nem ugy ertjuk.
2021. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Csak negativ,Budapest.
2021. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!