Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kapitalista rendszernek...

A kapitalista rendszernek köszönhető, hogy mindenki le akar húzni mindenkit, nincsenek csak úgy barátságok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, csak magadban keresheted a hibát ha nincsenek barátaid!
2021. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Én is csatlakozom az elsőhöz.
2021. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom miről beszélsz, nekem csak olyan barátságaim vannak, amik a közös szimpátiára és közös érdeklődésekre épülnek.
2021. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A rendszer csak egy eszköz. Mint egy kés, de az emberektől függ, hogy használják. Hiába változtatnánk ilyen rendszert, ugyanaz lenne az eredmény. Az embernek kell változnia.
2021. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ismerősöm, aki sajnos félreérti egy (induló) barátság lényegét. Bár nem lehúzni akar, hanem értéket adni, nem érti a NEM-et.


Sajnos ez betett a barátságnak is.

De kevés ilyen embert ismerek.

2021. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1,2


Miért, hogyan kéne barátokra lelni?


:)


Amíg erre nincs konkrét recept, addig ez nem lehet csak az adott egyén hibája, ha nem sikerül barátságokat kötnie, ugyanis pár súlyos dolgot leszámítva (pl. súlyos depresszió, nárcizmus, nagyképűség stb.) szubjektív dolog, hogy melyik embernek tűnsz jó embernek-e, vagy sem.

2021. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!