Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan válhat egy incelből...

Hogyan válhat egy incelből egy chad herceg?

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy netes mém aki nem tudja.


Hogyan? Sehogy.

2021. jan. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Attól hogy mém, még nem viccnek szántam a kérdést.

Nyilván nem arra gondoltam, hogy hogyan lehet valakiből egy szőke háromszög hajú, hegyes állú, kitekeredett kezű rózsaszínpólós kigyúrt ember.

2021. jan. 5. 09:25
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
miert irsz ki naponta egy inceles kerdest vagy kommenteled valakinek hogy incel? nincs jobb dolgod vagy ez valami fetis? ne magadbol indulj ki teso, tudjuk, hogy te az vagy.
2021. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De akkor leegyszerűsítve:


Ha van egy ember, akinek nincs szerencséje a nőknél, soha nem volt kapcsolata, nem tud kezdeményezni meg ilyenek, abból hogyan válhat egy olyan ember, aki népszerű a nők körében?

2021. jan. 5. 09:27
 5/8 A kérdező kommentje:

#3

Ez az első ilyen kérdésem, de ne zavarjon. Biztos tudod egy anonim oldalon, hogy ki miket ír ki..

2021. jan. 5. 09:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelö módon fejleszti a személyiségét, értékes ember lesz, akinek nem a kinézet meg a pénz a fontos, és akkortól lesz esélye értelmes nöknél.
2021. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem olvastam, de állítólag nagyon jó.

Az írója ilyen "örökszűzből" lett csajozó nagymester.


[link]

2021. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Legyenszépnapod! ***** válasza:
Sikerre hangolva youtube csatorna csajozós videóit ajánlom
2022. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!