Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt különösen kínos pukizasotok?

Volt különösen kínos pukizasotok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Legyen annak kínos aki szagolja.
2021. jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Egy iőben külföldön laktam, kisétáltam a boltba (kb. 10 perc a háztól). A főutcán gondoltam fingok egy jót, nem is sejtettem, hogy lefosom tőle a bokámat. Soha nem fordult előtte elő velem ilyen, úgyhogy nem is azonnal vágtam le, csak amikor már éreztem a melegséget kúszni lefele a combom belső felén, tudtam hogy baj van. Berontottam egy kocsmába, azonnal hátra a wc-be, a szétfosott alsógatyámat levettem és kidobtam, letöröltem magam valamennyire aztán azonnal elvánszorogtam haza zuhanyozni:D
2021. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy zárt helységben engedtem szabadon egy galambot, amikor egyedül voltam. Naná, hogy fél percen belül benyitott a főnököm, majd nagy gonddal bezárta maga mögött az ajtót. Erre csak annyit tudtam lépni, hogy meginvitáltam a folyosón folytatott kommunikációra, miközben töredelmesen bevallottam neki, hogy rossz helyre toppant, rossz időben. Nem volt különösebb visszhangja a dolognak, - mosolyogva elfogadta az invitálást.
2021. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló eset volt, mint a 3-asé. Kieresztettem, mert nem láttam senkit erre abban a pillanatban bejött az egyik kolleganőm. Láttam a fintort az arcán, ahogy elkezdett szimatolni, aztán hamar eliramodott.
2021. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt persze. Két fiúhaverommal és legjobb barátnőmmel voltam nyaralni. Barátnőm elment fürdeni, a két srác pedig mondta hogy elugrik boltba. Kellett már eléggé vécéznem csak vártam hogy tiszta legyen a terep, és míg vártam barátnőmre hogy kijöjjön feküdtem a kanapen. Gondoltam kiengedek egy galambot erre nem abban a azent pillanatban tér vissza az egyik srác hogy a tárcáját itt felejtette??? Hat természetesen de... :)) Jól kinevetett utána. :)
2021. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ó én ezekre oda se figyelek 😀
2021. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csendes pukit bármikor kieresztem 😀
2021. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!