Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért furcsa manapság ha...

Miért furcsa manapság ha valaki tisztában van önmagával és úgy viselkedik, nem akar többnek látszani?

Figyelt kérdés

Én 30 éves vagyok, különböző okok miatt egy egyetemet se tudtam elvégezni, nincs semmi tanulmányi eredményem, papírom. Tudom magamról, hogy nem is vagyok képes elvégezni semmilyen komoly iskolát, nincs meg hozzá az eszem.

Apám cégénél dolgozok ügyintézőként. Sok komoly emberrel vagyok kapcsolatban, de minden esetben tudom hol a helyem. Apám cégét, Apámat képviselem, de én magam attól nem vagyok senki! Pl. a lehető legnagyobb tisztelettel, magázódva beszélek a 23-24 éves egytemet végzett, szaktudással rendelkező nőkkel is. Munkatársaim és barátaim közül többen is hülyének néznek emiatt, mert hogy én mekkora céget képviselek és nehogy már még én tiszteljem meg az egyetemről kiesett “kislányt”. Én meg úgy gondolkodom, hogy “az a kislány” elvégzett egy egyetemet, a munkapiacon helyet szerzett magának, így kijár neki a tisztelet! Míg engem Apám tett be a cégébe és egy érettségin kívül nincs semmim, így igenis meg kell tisztelnem mindenkit és a részemre nem jár ki semmi hasonló. Nem is vág földhöz ha egy komolyabb ember kioktat, lekezelően beszél velem, mert okosabb nálam és megteheti.

Miért olyan furcsa az? Játszanom kéne a diplomás cégvezetőt apuci kisfiaként? Ez lenne a normális? Nem értem miért?! Soha nem lesz az enyém a cég, munkaerőpiaci alapon egy külső lesz majd az ügyvezető igazgató, nagyon helyesen!


2021. jan. 5. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem teljesen normálisan viselkedsz.Nincs ezzel semmi probléma.Nem mindenki adja elő a nagy ászt mikor nem is igazán az.
2021. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Szia. Nagyon rossz véleményed van magadról, mégpedig ok nélkül. Ha örömmel vennéd, hogy segítsek neked, keress fel privátban.
2021. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normális a viselkedésed, de amúgy azért, mert nem végeztél egyetemet, te sem leszel emberileg kevesebb.
2021. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég kamu szagot érzek :D
2021. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ekkora kamut. Legközelebb azt írom hogy milliárdos cégvezető vagyok, bmw-m van és álomnőim.
2021. jan. 6. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!