Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól van ez így szerintetek???

Jól van ez így szerintetek???

Figyelt kérdés
Még karácsony előtt adtam anyámnak 200 eurót meg volt talán pár eurója ,utállom ezt a mondást ,de ugye ők tartank el és pénzből éllünk ugye őt segítettem ki cigizik plusz stb ,de azután mikor elfogyott egy hét alat ugy elvett tőlem százast 100 eurót nem is tudtrtam róla majd azt is elköltötte aztán még kért ,de akkor nem valotta be hogy eltette! erre fel én ideges lettem és ő nekemdobta a pénzt jól van ez ígyx? apám keres 1000 eurót és ha valmit vesz mindig felhántorgassan én nem dolgozom invalidba vagyok teljes invalidba most pedig én vagyok a rosz hogy nem akakrok adni?? szerintem nagyon nincs jól így arról nem is beszélve kapok injekciót amitől még rosszbul vagyok mint kellen enyire naívak a szülők kényszerítve vagyok arra a injekcióra is amikor eleinte amiket tapsztaltam tőle legnagyobb ellenségemnek se kívánom,igaz karácsonyra több pénzt kaptam mivel jár pénz nekm ,de akkor is nekem is kel majd a pénz kel venni cipőt stb és adtam anyámnak töb mint 300 eurót lehet 400 at is még is én vagyok rossz szerintetek mi a baj??
2021. jan. 5. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Andris, majdnem 30 éves vagy és otthon laksz. Teljesen természetes hogy be kell adnod a közösbe, hiszen nincs ingyen az ellátásod. A kajád, a víz és az áram amit elhasználsz, satöbbi.

Az nem szép dolog hogy a tudtod nélkül elveszik, de az jogos hogy bekérnek a közösbe.

2021. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De akkor vegyük hogy nem kapok semmit sem akkor mi ! Mások megy autókat válogatnak stb
2021. jan. 5. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!