Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kigyúrt oktatótól ti nem féltek?

Kigyúrt oktatótól ti nem féltek?

Figyelt kérdés
Nekem az autó vezetés oktatóm ilyen lesz, és én kellemetlenül fogom érezni magam, én nem vagyok valami izmos. Nagyon gáz tudom, nem is érzem magam teljes értékű embernek. Mit fog rólam gondolni? Olyan gáz szerintem, meg nekem se barátnő se semmi, remélem ezeket nem kérdezi majd meg. Mert úgyis fogunk beszélgetni gondolom.

2021. jan. 5. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem felek toluk.
2021. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem társalgási klubban leszel, tanítani fog. És azt fogja gondolni, tudsz figyelni, meg fogsz tanulni vezetni.
2021. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Azt mondasz neki, amit akarsz. Amúgy sincs köze hozzá.

2. Miért bántana téged? A tanítványa leszel, nem a versenytársa. Legalább lesz valaki, aki megvéd, ha valami közlekedési szituba keveredtek. :)


u.i.: kezdj el edzeni. Nekem is sokáig probléma volt ez a "gyenge vagyok, nem vagy izmos" dolog. Most, hogy végre fejlődgetek, és érzem a karomban az izmot (most sem vagyok kigyúrva, de végre elmozdultam a holtpontról) sokat ad hozzá az önbecsülésemhez.

2021. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!