Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek ti is így hogy csak...

Éreztetek ti is így hogy csak nektek sikerült megvalósítani a terveteket a többi embernek körülöttetek pedig nem?

Figyelt kérdés
Nos azt vettem észre hogy iskolás és középiskolás kortársaim barátaim körében. Ahogy megnézem őket utólag még sajnos mindenki ugyanabba a gödörbe van. Nos elöljáróban mondom nem vagyok pl a Facebook híve, de néha rájuk keresek (ez a néha kB 1 évente) és látom hogy a csendes csajok még ugyanúgy szinglik és sírnak a gödörbe. A nagyszájú autószerelő gimnazista így úgy amúgy kimegyek külföldre nagyszájú fiúcskák ugyanúgy itthon robotolnak. Érzem senki se valósította meg álmát rajtam kívül. (majd később leírom mi volt) a nagyszáju R. Csajok szintén ugyan olyan k.. Maradtak. A Saját vállalkozású nagylegények szintén csicskulnak a főnöküknek. Olyan rossz látni ezt hogy semmi változás jó irányba legalábbis az álmukat nem érték el. Volt nem egy akinek segítettem volna akár vállalkozásba akár tanácsot is adtam de kár volt koptatnom a számat. Úgy érzem ha vissza megyek oda (nem írok helyet) már már rosz érzés fog el. Pedig szülő falum. És amúgy most is egy faluba lakok bár itt se jobbak az emberek. Csak a szülők miatt megyek vissza néha. Ja és fb re vissza terve ami talán legfontosabb épp ezért nem is használom csak 1 hónapba 1szer. Az emberek mindig ugyanazokat a dolgokat rakják teszik közzé. Vannak az idézetes lelkizős jajmegcsalt csajok meg a mindennapnyomokegyszelfit emberek. Szóval. Sajnos elkorcsosult a világ. Ezek az emberek a való életben is ilyen unalmasak sablonosak minden napjuk úgy telik sőt még az álmukat se valósították meg

2021. jan. 6. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom miért kell panaszkodásba, szidásba át menni. Nagyon sok rossz dolog igaz a világra, de attól hogy ismételjük mi milyen rossz, nem lesz jobb, és a jóra kéne törekedni.
2021. jan. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Fúú ezt rossz volt végigolvasni.. tele van kárörömmel és a saját magad iránt érzett imádattal. Ki vagy te, hogy bárki életét ítéld ilyen szinten? Egyáltalán honnan tudod, hogy nincs épp folyamatban nekik valami és amit látsz az csak egy ideiglenes dolog? Meg különben is, mi van ha nekik pont így jó, ahogy most élnek? Középiskolában oké, hogy van egy álmod, de az 5-ször változhat, mi van ha ők is meggondolták magukat?
2021. jan. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Szerencsétlen:D

Ott is van baj, ahol ilyen kérdések megszületnek:D

2021. jan. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak irigykedtek arra hogy valaki megvalósította az álmát.
2021. jan. 10. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!