Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pont én vagyok a kivétel...

Miért pont én vagyok a kivétel ha lehet így mondani?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, egy nő. (Én férfi vagyok). Egy szörnyeteg a maga nemében. Mindenkinek árt, mindenki hibás az ő elcseszett életéért, mindenkit utál, mindenkivel ellenséges. Mi sem vagyunk jóban ez tény de én őt nem utálom, ő nem tudom,hogy mennyire érez így irántam, de velem valahogy mégis más attól függetlenül, hogy kerülöm vele a kommunikációt. Senkinek nem köszön igazából csak nekem. Én van hogy nem köszönök neki csak rá pillantok de nem haragszik érte, legközelebb ugyanúgy köszön. Mással szemben ilyenkor egyetlen egy alkalom után soha többet nem köszönt az illetőnek hiába csak egyetlen egy alkalom volt és teljesen véletlen ahogy a másik elmondta. Szóval velem nem így van és mindenkin átnéz de nekem próbálja keresni a társaságom, próbál kommunikálni velem de én mindig kihátrálok ebből, és ő újra és újra próbálja. Nem értem. Mintha próbálna ragaszkodni hozzám de igazából semmi oka erre,és semmi alapja ennek.

Egy ilyen kis szörny,aki mindenkit a lábtörlőjének néz mi okból kivételezhet úgymond?

Nagyon fura ez nekem. Nem vágyom arra,hogy én is lábtörlője legyek és leigázzon, de tényleg nagyon nem értem a helyzetet... Miben lehetek én más egy ilyen sötét lelkű embernek?


2021. jan. 6. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudjuk mi? Lehet csak szimpatikus vagy neki. Meg a faxfej emberek is szimpatikusnak tartanak neha 1-1 embert. Vagy tetszel neki. Ki tudhatja? Miert nem kerdezed meg?
2021. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamiért felnéz rád. Minden nárcisztikus szörnynek vannak olyan emberei akire felnéznek. Ha szóba állnál vele, és elkövetnél egy hibát (ami őszerinte hiba, pl. olyan kaliberű dolgokra gondolj, hogy lemorzsázod a pulóveredet) akkor egyszer csak leesne az értéked a szemében. Már nem lennél tökéletes. Innentől kezdve téged is csak el akarna taposni. Ezek elmebetegek. Ne törd rajta a fejed, és ne állj vele szóba továbbra se.
2021. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden ember titkon vágyik a kötődésre - még azok is, akik elmarnak maguk mellől mindenkit. Valószínűleg egy stabil pont vagy az életében, akinek az átlagnál némileg több türelme van hozzá.
2021. jan. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ezaz hogy semmilyen viszonyban nem vagyunk már a köszönésen kívül mert engem is elmart a viselkedésével és beszólásaival..
2021. jan. 7. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet tetszel neki és szeretne veled összejönni vagy csak barátkozni szeretne mert már mindenkit elmart maga mellől
2021. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fél tőled
2021. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!