Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nehezen viselem a Koronavírus...

Nehezen viselem a Koronavírus miatti bezártságot. Ti is?

Figyelt kérdés
Semmi nincs nyitva, szinte sehova sem lehet menni. Eléggé nyomasztó
2021. jan. 6. 23:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretek olvasni, ahhoz nem kell kijárni. A maszkot rosszabbul viselem, mint a bezártságot, mert fejfájást okoz nálam.
2021. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Azért a szabadság nekem is hiányzik! Vissza kellene már térni a normális kerékvágásba! Ha a média nem nyomatná ezerrel, a többség nem is tudná, hogy járvány van.
2021. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
Én ezt már csak hisztivírusnak hívom, ha a média nem kapná fel, nem lenne semmi extra. Nevetséges hogy egy megfázás vírus miatt bezárják az embereket. Ennyi erővel tiltsuk be az autókat mert károsanyagot bocsátanak ki és balesetet is okoznak. Aki egy ilyen gyenge vírusba belehal, nem azért, de annak igencsak nem lett volna amúgy se sok hátra.
2021. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
Majd mindjárt jönnek a nagy lélegeztetőgép-mantrások, akik a fejetekhez vágják, hogy az ikszük meg az ipszilonjuk ebbe halt bele, meg hogy majd ti is arra kötve fogjátok tengetni az utolsó napjaitokat, meg egyéb klisés baromságok.
2021. jan. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
Legtöbbünk így van vele, igen. Pont ezért nem tudják sokáig lenyomni az emberek torkán ezt a hülyeséget
2021. jan. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Jönnek a megmondóemberek, hogy majd akkor is íígy fogjuk e látni ha a mi egyik rokonunk hal meg... mert ha 10 millió rmberből egy meghal akkor egyből általànosítani kell. Sokkal többen halnak meg szívbetegségben mint ebben a szarban. Alig várom hogy vége legyen. Ráadásul nekem még van munkám, és kertes házban lakom, a munkanélküliek panelban nem tudom hogy nem kattannak meg.
2021. jan. 7. 06:56
 7/23 anonim válasza:
60%
Tényleg vissza kéne állni. Ha nem nyomatnák ezerrel, fel sem tűnne a többségnek. De e helyett, be kellett zárnom, minden bevételem kiesett. A járványhisztisek maradjanak karanténban, de a normális emberek hadd éljenek már! Lassan, ha a helyzet már elviselhetetlen lesz, el kell kezdeni szervezkedni, és utcára menni.
2021. jan. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
49%
Számomra semmi nem változott 🤷‍♀️
2021. jan. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
Lehet menni túrázni, színházak streamelnek színdarabokat online, vannak online edzések.
2021. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De az online színház szerintem nem adja vissza azt a hangulatot, amit élőben átél az ember
2021. jan. 7. 12:16
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!