Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nehezen viselem a Koronavírus...

Nehezen viselem a Koronavírus miatti bezártságot. Ti is?

Figyelt kérdés
Semmi nincs nyitva, szinte sehova sem lehet menni. Eléggé nyomasztó
2021. jan. 6. 23:20
1 2 3
 21/23 gali2 válasza:
21%

Semmilyen bezártság nincsen, reggel 6-tól mehetsz 8-ig ahova akarsz, aztán csöndben maradsz és hazamész, kb csak iskola nincs, középiskola és egyetem, azon kívül van minden ami az élethez kell.

Másfelől mehet utcára tüntetni bárki, de szart sem ér, soha nem is fog. Csak bebasznak a börtönbe aztán ott pofázhatsz.

Vagy ha meg nem tudsz nyugton maradni az utcán, megbasznak gumilövedékkel, vízágyúval, könnygázzal.

2021. jan. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

20-as

Nem azt mondtam, hogy nem lehet izmotépíteni. Azt mondtam, hogy nehezebb, legalábbis nekem nehezebb, mert kevés az eszközöm itthon, amivel megtudnám oldani. Lehet más megtudja, de én nem. Látom te jobban tudod.

2021. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
2021. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!